Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vision TC-USBHUB4P interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5 Mbit/s Zwart
Artikelnummer
TC-USBHUB4P
Login for pricing
Op voorraad
Vision TC-USBHUB4P, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5 Mbit/s, Zwart, China, RoHS, CE, EMC, LVD, RCM, RCM_SDOC, IC, FCC
Vision TC-USBHUB4P interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5 Mbit/s Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | TC-USBHUB4P |
|---|---|
| EAN | 1154643600000 |
| Merk | Vision |
| Availability | Y |
Vision TC-USBHUB4P. Hostinterface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Hub-interfaces: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Overdrachtssnelheid: 5 Mbit/s, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Breedte: 78 mm, Diepte: 42 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 125 mm, Diepte verpakking: 70 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Overdrachtssnelheid | 5 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | RoHS, CE, EMC, LVD, RCM, RCM_SDOC, IC, FCC |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Prestatie | |
| Certificering | RoHS, CE, EMC, LVD, RCM, RCM_SDOC, IC, FCC |
| Overdrachtssnelheid | 5 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | RoHS, CE, EMC, LVD, RCM, RCM_SDOC, IC, FCC |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Vision TC-USBHUB4P interface hub USB 3...
Login for pricing
|
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TC-USBHUB4P
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
ST4300MINU3B
|
UH720
|
ST4300PBU3
|
| Merk |
Vision
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
4
|
7
|
7
|
4
|
9
|
4
|





