Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vision TC 30MHDMI8K/BL HDMI kabel 30 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Artikelnummer
TC 30MHDMI8K/BL
Login for pricing
Op voorraad
Vision TC 30MHDMI8K/BL, 30 m, HDMI Type A (Standaard), HDMI Type A (Standaard), 48 Gbit/s, Zwart
Vision TC 30MHDMI8K/BL HDMI kabel 30 m HDMI Type A (Standaard) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: HDMI kabels
| Artikelnummer | TC 30MHDMI8K/BL |
|---|---|
| EAN | 1191298200001 |
| Merk | Vision |
| Availability | Y |
Vision TC 30MHDMI8K/BL. Snoerlengte: 30 m, Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 1 type: Mannelijk, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard), Aansluiting 2 type: Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, HDMI versie: 2.1, Overdrachtssnelheid: 48 Gbit/s, Kleur van het product: Zwart
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Snoerlengte | 30 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI versie | 2.1 |
| Overdrachtssnelheid | 48 Gbit/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 3220 |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dynamic HDR, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDCP versie | 2.2 |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Breedte verpakking | 218 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 67 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 218 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 67 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Vision TC 30MHDMI8K/BL HDMI kabel 30 m...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com HDMM30MA HDMI kabel 30 m...
Login for pricing
|
Microconnect HDM191920V2.0OP HDMI kabe...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMICW10 HDMI kabel 10 m H...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMICW15 HDMI kabel 15 m H...
Login for pricing
|
Popular
Vivolink PROHDMICW7.5 HDMI kabel 7,5 m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TC 30MHDMI8K/BL
|
HDMM30MA
|
HDM191920V2.0OP
|
PROHDMICW10
|
PROHDMICW15
|
PROHDMICW7.5
|
| Merk |
Vision
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|



