Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Vision TC 1MUSBCMAG/BL USB-kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 m USB C Zwart
Artikelnummer
TC 1MUSBCMAG/BL
Vision TC 1MUSBCMAG/BL USB-kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 1 m USB C Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | TC 1MUSBCMAG/BL |
|---|---|
| EAN | 1221606600008 |
| Merk | Vision |
| Availability | Y |
Zwarte Magnetische USB-C Kabel 1m
Deze magnetische telefoonoplaadkabel heeft magneten langs de lengte ingebed, en wanneer je klaar bent met het gebruik ervan, vouwt hij netjes op tot een nette spiraal. Het ondersteunt volledig opladen van 240 watt.
Compatibel met WCD
Getest en goedgekeurd voor gebruik in combinatie met producten van Avocor.
Deze magnetische telefoonoplaadkabel heeft magneten langs de lengte ingebed, en wanneer je klaar bent met het gebruik ervan, vouwt hij netjes op tot een nette spiraal. Het ondersteunt volledig opladen van 240 watt.
Compatibel met WCD
Getest en goedgekeurd voor gebruik in combinatie met producten van Avocor.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Land van herkomst | China |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 1 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 32/24 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Vision TC 1MUSBCMAG/BL USB-kabel USB 3...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 3 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1,5 m zwarte Desktop Supe...
Login for pricing
|
StarTech.com 1 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
StarTech.com 1 m gecertificeerde Super...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TC 1MUSBCMAG/BL
|
USB3SAB3MBK
|
USB3SEXT2MBK
|
USB3SEXT5DKB
|
USB3SAB1MRA
|
USB3CAB1M
|
| Merk |
Vision
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB B
|
USB A
|
USB A
|
Micro-USB B
|
USB B
|
| USB-versie |
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|





