Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Viewsonic VB-WMK-002 montagekit Zwart
Artikelnummer
VB-WMK-002
Viewsonic VB-WMK-002 montagekit Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Montagekits
| Artikelnummer | VB-WMK-002 |
|---|---|
| EAN | 0766907015102 |
| Merk | ViewSonic |
| Availability | Y |
Viewsonic VB-WMK-002. Kleur van het product: Zwart
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | Top: IFP62, IFP52-1A/1B/1C, CDE4320, CDE5520; Bottom: CDE4320, CDE5520, CDE6520, CDE7520, CDE8620 |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 154 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 960 g |
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 564 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 585 mm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 282 mm |
| Gewicht verpakking | 1,29 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 12 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8302500000 |
| Pallet brutolengte | 100 cm |
| Pallet brutobreedte | 120 cm |
| Pallet brutohoogte | 154 cm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Viewsonic VB-WMK-002 montagekit Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco RCKMNT-19-CMPCT= montagekit
Login for pricing
|
New
Lenovo 0B47374 montagekit
Login for pricing
|
Ergotron 97-760-009 montagekit Zwart
Login for pricing
|
Popular
Epson WH-10 (040) Wall hanging bracket
Login for pricing
|
Ergotron NF Basket and Handle Kit
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
VB-WMK-002
|
RCKMNT-19-CMPCT=
|
0B47374
|
97-760-009
|
C32C845040
|
97-488-055
|
| Merk |
ViewSonic
|
Cisco
|
Lenovo
|
ERGOTRON
|
EPSON
|
ERGOTRON
|





