Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Viewsonic VB-PEN-006 stylus-pen 22 g Zwart
Artikelnummer
VB-PEN-006
Login for pricing
Op voorraad
Viewsonic VB-PEN-006, Interactief scherm, Viewsonic, Zwart, ViewBoard, Zwart, Universeel
Viewsonic VB-PEN-006 stylus-pen 22 g Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | VB-PEN-006 |
|---|---|
| EAN | 0766907016451 |
| Merk | ViewSonic |
| Availability | Y |
Viewsonic VB-PEN-006. Apparaatcompatibiliteit: Interactief scherm, Merkcompatibiliteit: Viewsonic, Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 22 g, Hoogte: 147,8 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 10 mm, Diepte verpakking: 5 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Hoogte | 147,8 mm |
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Compatibiliteit | ViewBoard |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8529909300 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Hoogte | 147,8 mm |
| Gewicht | 22 g |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Toepasbaarheid | Universeel |
| Merkcompatibiliteit | Viewsonic |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ViewBoard |
| Apparaatcompatibiliteit | Interactief scherm |
| Tipkleur | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 30 g |
| Hoogte verpakking | 5 mm |
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8529909300 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Viewsonic VB-PEN-006 stylus-pen 22 g Z...
Login for pricing
|
New
Datalogic 94ACC0044 stylus-pen Zwart
Login for pricing
|
LogiLink AA0010 stylus-pen Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Targus AMM165AMGL stylus-pen 10 g Zwart
Login for pricing
|
Hot Product
Targus AMM163AMGL stylus-pen 10 g Zwar...
Login for pricing
|
Recommended
Viewsonic VB-PEN-009 stylus-pen 33 g Z...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
VB-PEN-006
|
94ACC0044
|
AA0010
|
AMM165AMGL
|
AMM163AMGL
|
VB-PEN-009
|
| Merk |
ViewSonic
|
DATALOGIC
|
LogiLink
|
TARGUS
|
TARGUS
|
ViewSonic
|
| Merkcompatibiliteit |
Viewsonic
|
Datalogic
|
n.v.t.
|
Universal
|
Universal
|
Viewsonic
|
| Apparaatcompatibiliteit |
Interactive display
|
Handheld mobile computer
|
n.v.t.
|
Universal
|
Universal
|
Interactive display
|





