Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
V7 V7UCRJ25GHUB-BLK interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart
Artikelnummer
V7UCRJ25GHUB-BLK
Login for pricing
Op voorraad
V7 V7UCRJ25GHUB-BLK, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Zwart, Polyvinyl chloride (PVC), 100 W, Vietnam
V7 V7UCRJ25GHUB-BLK interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | V7UCRJ25GHUB-BLK |
|---|---|
| EAN | 0662919121803 |
| Merk | V7 |
| Availability | Y |
V7 V7UCRJ25GHUB-BLK. Hostinterface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Hub-interfaces: RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Polyvinyl chloride (PVC), USB Power Delivery tot max.: 100 W. Breedte: 15 mm, Diepte: 118 mm, Hoogte: 34 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 210 mm, Diepte verpakking: 160 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal poorten | 5 |
| Hub-interfaces | RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, UKCA, WEEE |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Materiaal behuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Prestatie | |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, UKCA, WEEE |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 69 g |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 15,2 mm |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 210 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 15,2 mm |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, UKCA, WEEE |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Vietnam |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
V7 V7UCRJ25GHUB-BLK interface hub USB...
Login for pricing
|
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Draagbare 4-poorts SuperS...
Login for pricing
|
Hot Product
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poorts draagbare SuperS...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
V7UCRJ25GHUB-BLK
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
ST4300MINU3B
|
UH720
|
ST4300PBU3
|
| Merk |
V7
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
5
|
7
|
7
|
4
|
9
|
4
|





