Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
V7 CKW350US toetsenbord Inclusief muis Universeel RF Draadloos QWERTY Amerikaans Engels Zwart
Artikelnummer
CKW350US
Login for pricing
Op voorraad
V7 CKW350US, Volledige grootte (100%), Draadloos, RF Draadloos, QWERTY, Zwart, Inclusief muis
V7 CKW350US toetsenbord Inclusief muis Universeel RF Draadloos QWERTY Amerikaans Engels Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Toetsenborden
| Artikelnummer | CKW350US |
|---|---|
| EAN | 0662919117134 |
| Merk | V7 |
| Availability | Y |
V7 CKW350US. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 106, Aanbevolen gebruik: Universeel. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 106 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Polssteun | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Certificering | CE,FCC,UKCA |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Backlight | Nee |
| Polssteun | Nee |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | CE,FCC,UKCA |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Muis batterij type | AAA |
| Keyboard batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 4 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Technologie muisbatterij | Alkaline |
| Minimale systeemeisen | |
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Technische details | |
|---|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 461 g |
| Gewicht muis | 57,5 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 134 x 432 x 26,9 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 64,8 x 99,1 x 36,8 mm |
| Verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 136 mm |
| Diepte verpakking | 508 mm |
| Hoogte verpakking | 39 mm |
| Gewicht verpakking | 743 g |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Aanwijsapparaat | Nee |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
V7 CKW350US toetsenbord Inclusief muis...
Login for pricing
|
New
HP QY776AA toetsenbord Kantoor USB Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
Logitech K280E Pro f/ Business toetsen...
Login for pricing
|
Logitech MK220
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech MK270
Login for pricing
|
Popular
Logitech MK270
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CKW350US
|
QY776AA#B13
|
920-005217
|
920-003161
|
920-004509
|
920-004511
|
| Merk |
V7
|
HP
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
| Toetsenbordindeling |
QWERTY
|
n.v.t.
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTY
|
QWERTZ
|
| Inclusief muis |
Y
|
N
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Backlight |
N
|
n.v.t.
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| Aanbevolen gebruik |
Universal
|
Office
|
Office
|
Office
|
Home
|
Home
|
| Aansluiting |
RF Wireless
|
USB
|
USB
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
RF Wireless
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wireless
|
Wireless
|
Wireless
|





