Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ugreen Nexode RG 65W 3-Port GaN Mobiele computer, Mobiele telefoon, Laptop, Powerbank, Telefoon Grijs AC Snel opladen Binnen
Artikelnummer
25685B
Ugreen Nexode RG 65W 3-Port GaN Mobiele computer, Mobiele telefoon, Laptop, Powerbank, Telefoon Grijs AC Snel opladen Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | 25685B |
|---|---|
| EAN | 6941876236688 |
| Merk | Ugreen |
| Availability | Y |
Ugreen Nexode RG 65W 3-Port GaN. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Mobiele computer, Mobiele telefoon, Laptop, Powerbank, Telefoon. Ingangsspanning: 100-240 V. Aantal USB 2.0-poorten: 1, Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen. Kleur van het product: Grijs
| Prestatie | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Plug and play | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Mobiele computer, Mobiele telefoon, Laptop, Powerbank, Telefoon |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid | 0 |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | GaN |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Draadloos opladen | Nee |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Grijs |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 1.8 A |
| Maximaal vermogen | 65 W |
| Ingangsspanning | 100-240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 47 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Diepte verpakking | 60 mm |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Inhoud van de verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Type verpakking | Doos |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Ugreen Nexode RG 65W 3-Port GaN Mobiel...
Login for pricing
|
New
Apple Internationale reisstekker
Login for pricing
|
Motorola CBL-TC55-CHG1-01 oplader voor...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0GB oplader voor mob...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra PWR-WUA5V4W0EU oplader voor mobi...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 4X20M26256 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
25685B
|
MD837ZM/A
|
CBL-TC55-CHG1-01
|
PWR-WUA5V12W0GB
|
PWR-WUA5V4W0EU
|
4X20M26256
|
| Merk |
Ugreen
|
Apple
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
ZEBRA
|
Lenovo
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|





