Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ugreen NASync DXP4800 Plus NAS Desktop Intel® Pentium® Gold 8505 8 GB DDR5 0 TB UGOS Pro
Artikelnummer
35261
Login for pricing
Op voorraad
Ugreen NASync DXP4800 Plus, NAS, Desktop, Intel® Pentium® Gold, 8505, 8 GB, DDR5
Ugreen NASync DXP4800 Plus NAS Desktop Intel® Pentium® Gold 8505 8 GB DDR5 0 TB UGOS Pro is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | 35261 |
|---|---|
| EAN | 6941876232611 |
| Merk | Ugreen |
| Availability | Y |
Ugreen NASync DXP4800 Plus. Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Intel® Pentium® Gold, Processormodel: 8505. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB. Inclusief besturingssysteem: UGOS Pro
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 6 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 112 TB |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| Capaciteit opslag-drive | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
| Systeemstation type | SSD |
| Systeemstation capaciteit | 128 GB |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® Pentium® Gold |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor aantal threads | 6 |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processormodel | 8505 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500,10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Grafisch | |
|---|---|
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Design | |
| Type behuizing | Desktop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS PRO |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS PRO |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 178 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Hoogte | 257,5 mm |
| Gewicht | 6,02 kg |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Ugreen NASync DXP4800 Plus NAS Desktop...
Login for pricing
|
Synology DiskStation DS620SLIM data-op...
Login for pricing
|
Popular
QNAP TS-932PX NAS Tower Annapurna Labs...
Login for pricing
|
QNAP TS-432PXU NAS Rack (1U) Annapurna...
Login for pricing
|
Recommended
QNAP TBS-464 NAS Desktop Intel® Celero...
Login for pricing
|
Hot Product
QNAP HS-264 NAS Desktop Intel® Celeron...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
35261
|
DS620SLIM
|
TS-932PX-4G
|
TS-432PXU-2G
|
TBS-464-8G
|
HS-264-8G
|
| Merk |
Ugreen
|
SYNOLOGY
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
| Type behuizing |
Desktop
|
Desktop
|
Tower
|
Rack (1U)
|
Desktop
|
Desktop
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Intel Celeron
|
Annapurna Labs
|
Annapurna Labs
|
Intel Celeron
|
Intel Celeron
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
SSD
|
HDD & SSD
|





