Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ugreen NASync DXP2800 NAS System 2-Bay Compact Intel® N N100 8 GB DDR5 0 TB UGOS Pro Zwart
Artikelnummer
25369
Login for pricing
Op voorraad
Ugreen NASync DXP2800 NAS System 2-Bay, NAS, Compact, Intel® N, N100, 8 GB, DDR5
Ugreen NASync DXP2800 NAS System 2-Bay Compact Intel® N N100 8 GB DDR5 0 TB UGOS Pro Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | 25369 |
|---|---|
| EAN | 6941876223695 |
| Merk | Ugreen |
| Availability | Y |
Ugreen NASync DXP2800 NAS System 2-Bay. Soort: NAS. Type behuizing: Compact. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Intel® N, Processormodel: N100. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB. Inclusief besturingssysteem: UGOS Pro
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 64 TB |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| Capaciteit opslag-drive | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, JBOD |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® N |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor aantal threads | 4 |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processormodel | N100 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Ondersteund maximum RAM | 16 GB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Grafisch | |
|---|---|
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Design | |
| Type behuizing | Compact |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS Pro |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | UGOS Pro |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 109 mm |
| Diepte | 231 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Gewicht | 2,54 kg |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Ugreen NASync DXP2800 NAS System 2-Bay...
Login for pricing
|
Synology DiskStation DS620SLIM data-op...
Login for pricing
|
Popular
QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4...
Login for pricing
|
Asustor Nimbustor 4 AS5304T NAS Deskto...
Login for pricing
|
Hot Product
Synology DiskStation DS423 data-opslag...
Login for pricing
|
Bestseller
Synology DiskStation DS224+ data-opsla...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
25369
|
DS620SLIM
|
TS-433-4G
|
90-AS5304T00-MD30
|
DS423
|
DS224+
|
| Merk |
Ugreen
|
SYNOLOGY
|
QNAP
|
asustor
|
SYNOLOGY
|
SYNOLOGY
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
| Type behuizing |
Compact
|
Desktop
|
Tower
|
Desktop
|
n.v.t.
|
Desktop
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
Intel N
|
Intel Celeron
|
ARM
|
Intel Celeron
|
Realtek
|
Intel Celeron
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|





