Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ugreen 45067 USB-kabel 1 m USB C Zwart, Grijs
Artikelnummer
45067
Ugreen 45067 USB-kabel 1 m USB C Zwart, Grijs is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | 45067 |
|---|---|
| EAN | 6941876240678 |
| Merk | Ugreen |
| Availability | Y |
Ugreen 45067. Snoerlengte: 1 m. Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| Snel opladen | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Ugreen 45067 USB-kabel 1 m USB C Zwart...
Login for pricing
|
StarTech.com 3 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 3 m witte USB-verlengkabe...
Login for pricing
|
StarTech.com 2m Micro USB Kabel A naar...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1 m zwarte SuperSpeed USB...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
45067
|
USB3SAB3MBK
|
USB3SEXT2MBK
|
USBEXTPAA3MW
|
UUSBHAUB2M
|
USB3SAB1MRA
|
| Merk |
Ugreen
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB B
|
USB A
|
USB A
|
Micro-USB B
|
Micro-USB B
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|





