Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ugreen 40914 Nexode 200W GaN Desktop USB-C USB-A Oplader
Artikelnummer
40914
Login for pricing
Op voorraad
Ugreen 40914 Nexode 200W GaN Desktop USB-C USB-A Oplader, Binnen, AC, 21 V, 5 A, 2 m, Zwart, Grijs
Ugreen 40914 Nexode 200W GaN Desktop USB-C USB-A Oplader is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | 40914 |
|---|---|
| EAN | 6957303849147 |
| Merk | Ugreen |
| Availability | Y |
Ugreen 40914 Nexode 200W GaN Desktop USB-C USB-A Oplader. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 21 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 5 A. Snel opladen. Snoerlengte: 2 m, Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Snel opladen | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Snoerlengte | 2 m |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Stroom | 2.5 A |
| Poort 2 uitgangsstroom | 3,25 A |
| Poort 1 uitgangsstroom | 5 A |
| Maximaal vermogen | 200 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 / 60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 5 A |
| Uitgangsspanning (max) | 21 V |
| Uitgangsspanning (min) | 3,3 V |
| Poort 3 uitgangsstroom | 5 A |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 3 A |
| Poort 1 uitgangsstroom | 100 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 65 W |
| Poort 3 uitgangsvermogen | 22,5 W |
| Verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Ugreen 40914 Nexode 200W GaN Desktop U...
Login for pricing
|
Hot Product
Zebra AK18913-003 oplader voor mobiele...
Login for pricing
|
Popular
Intermec 203-990-001 oplader voor mobi...
Login for pricing
|
Motorola PS1450 oplader voor mobiele a...
Login for pricing
|
New
Honeywell 50121667-001 oplader voor mo...
Login for pricing
|
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V108W0WW oplader voor m...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
40914
|
AK18913-003
|
203-990-001
|
PS1450
|
50121667-001
|
PWR-BGA12V108W0WW
|
| Merk |
Ugreen
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
ZEBRA
|
HONEYWELL
|
ZEBRA
|
| Type oplader |
Indoor
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|





