Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti UACC-PoE+-USBC Gigabit Ethernet 48 V
Artikelnummer
UACC-POE+-USBC
Login for pricing
Op voorraad
Ubiquiti UACC-PoE+-USBC, Gigabit Ethernet, 10,100,1000,10000 Mbit/s, Wit, Piekpuls, Overspanningsbeveiliging, 48 V, 100 - 240 V
Ubiquiti UACC-PoE+-USBC Gigabit Ethernet 48 V is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | UACC-POE+-USBC |
|---|---|
| EAN | 0810084699836 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | Y |
Ubiquiti UACC-PoE+-USBC. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit/s. Kleur van het product: Wit, Stroomspanning bescherming: Piekpuls, Overspanningsbeveiliging. Stroom via Ethernet (PoE): 48 V, AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-adapterfrequentie: 50/60 Hz. Certificaten van naleving: CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, RoHS, UKCA, UL,.... Breedte: 62 mm, Diepte: 42 mm, Hoogte: 146 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Stroomspanning bescherming | Piekpuls, Overspanningsbeveiliging |
| LED-indicatoren | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Energie | |
| Output current | 5 A |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 30 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Stroom | 1.5 A |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsspanning (USB Type-C) | 5 V |
| Inschakelstroom | 120 A |
| Efficientie | 82 procent |
| Schakelfrequentie | 65 kHz |
| Lijnregeling | 5 procent |
| Belastingsregeling | 5 procent |
| Reactietijd | 1 ns |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, RoHS, UKCA, UL, National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 358 g |
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Stroom | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 - 104 °F |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, RoHS, UKCA, UL, National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti UACC-PoE+-USBC Gigabit Ethern...
Login for pricing
|
Popular
D-Link DPE-301GI PoE adapter & inj...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco AIR-PWRINJ6= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco CB-PWRINJ-EU PoE adapter & i...
Login for pricing
|
StarTech.com Industrial Gigabit Ethern...
Login for pricing
|
Microconnect POEINJ-25W-USBC PoE adapt...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
UACC-POE+-USBC
|
DPE-301GI
|
AIR-PWRINJ6=
|
CB-PWRINJ-EU
|
POEINJ30W
|
POEINJ-25W-USBC
|
| Merk |
Ubiquiti
|
D-LINK
|
Cisco
|
Cisco
|
StarTech.com
|
MicroConnect
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
1
|
2
|
2
|
2
|
n.v.t.
|
2
|





