Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti SuperLink gateway/controller 10, 100 Mbit/s
Artikelnummer
USL-GATEWAY
Login for pricing
Op voorraad
Ubiquiti SuperLink, Wit, Polycarbonaat (PC), DIN-rail/wandmontage, Status, Extern, 3 dBi
Ubiquiti SuperLink gateway/controller 10, 100 Mbit/s is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | USL-GATEWAY |
|---|---|
| EAN | 8100846963476 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | Y |
Ubiquiti SuperLink. Kleur van het product: Wit, Behuizingsmateriaal: Polycarbonaat (PC), Montagewijze: DIN-rail/wandmontage. Soort antenne: Extern, Antenne versterkingsniveau (max): 3 dBi. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X). Vermogensverbruik (max): 3,4 W. Breedte: 81,9 mm, Diepte: 26 mm, Hoogte: 159,3 mm
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Status |
| Montagewijze | DIN-rail/wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Behuizingsmateriaal | Polycarbonaat (PC) |
| Kenmerken | |
| Soort antenne | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Antennas quantity | 1 |
| Prestatie | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 3,4 W |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 179 g |
| Hoogte | 159,3 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Breedte | 81,9 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Technische details | |
| Soort antenne | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Certificaten van naleving | National Defense Authorization Act (NDAA), CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Status |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | National Defense Authorization Act (NDAA), CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC) |
| Antenne | |
| Soort antenne | Extern |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 3 dBi |
| Antennas quantity | 1 |
You may also be interested in
| Product |
Ubiquiti SuperLink gateway/controller...
Login for pricing
|
TP-Link Omada OC300 gateway/controller...
Login for pricing
|
Teltonika TRB140 gateway/controller 10...
Login for pricing
|
Ubiquiti UP-SuperLink gateway/controll...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
USL-GATEWAY
|
OC300
|
TRB140003000
|
UP-SUPERLINK
|
| Merk |
Ubiquiti
|
TP-LINK
|
Teltonika
|
Ubiquiti
|



