Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Ubiquiti Dream Machine Pro Max gateway/controller 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s
Artikelnummer
UDM-PRO-MAX
Login for pricing
Op voorraad
Ubiquiti Dream Machine Pro Max, Grijs, 1U, Aluminium/SGCC, Rekmontage, Activiteit, Fout, Link, Gereed, LCM
Ubiquiti Dream Machine Pro Max gateway/controller 10, 100, 1000, 2500 Mbit/s is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | UDM-PRO-MAX |
|---|---|
| EAN | 0810084693254 |
| Merk | Ubiquiti |
| Availability | Y |
Ubiquiti Dream Machine Pro Max. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U, Behuizingsmateriaal: Aluminium/SGCC. Type beeldscherm: LCM, Processorfabrikant: ARM, Processorfamilie: ARM Cortex. Routing protocols: OSPF, BGP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500 Mbit/s. WAN-poort: Ethernet (RJ-45), SFP+
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Activiteit, Fout, Link, Gereed |
| Montagewijze | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium/SGCC |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Flash memory | 32000 MB |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Type beeldscherm | LCM |
| Processormodel | Cortex-A57 |
| Processorfamilie | ARM Cortex |
| Processorfabrikant | ARM |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| Routing protocols | OSPF, BGP |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Poortsamenvoeging | Ja |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Firewall | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| WAN-poort | Ethernet (RJ-45), SFP+ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 9 |
| Aantal SFP+-poorten | 2 |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Warmtedissipatie | 205 BTU/h |
| Stroom | 2 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| DC voltage input | 12 V |
| Vermogensverbruik (max) | 60 W |
| Bescherming tegen elektrostatische ontlading (ESD) (lucht) | 15 kV |
| Bescherming elektrostatische ontlading (ESD) (contact) | 8 kV |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) | Ja |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) (lucht) | 15 kV |
| Bescherming tegen elektromagnetische straling (EMP) (contact) | 8 kV |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 4,7 kg |
| Hoogte | 43,7 mm |
| Diepte | 285,6 mm |
| Breedte | 442,4 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Activiteit, Fout, Link, Gereed |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8000 MB |
| Flash memory | 32000 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Type beeldscherm | LCM |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Ubiquiti Dream Machine Pro Max gateway...
Login for pricing
|
Bestseller
Ubiquiti Dream Machine Special Edition...
Login for pricing
|
LANCOM 1800EFW (EU) gateway/controller...
Login for pricing
|
Ubiquiti Gateway Pro gateway/controlle...
Login for pricing
|
Recommended
LANCOM 1800VA (EU) gateway/controller...
Login for pricing
|
TP-Link Omada OC400 gateway/controller...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
UDM-PRO-MAX
|
UDM-SE
|
62139
|
UXG-PRO
|
62148
|
OC400
|
| Merk |
Ubiquiti
|
Ubiquiti
|
Lancom Systems
|
Ubiquiti
|
Lancom Systems
|
TP-LINK
|





