Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tungsten Automation Power PDF 2025 Documentbeheer Overheid (GOV) 1 licentie(s) 2 jaar
Artikelnummer
MNT-PPDPER0452-B2
Login for pricing
Op voorraad
Tungsten Automation Power PDF 2025, Documentbeheer, Overheid (GOV), 1 licentie(s), 2 jaar, Licentie, B
Tungsten Automation Power PDF 2025 Documentbeheer Overheid (GOV) 1 licentie(s) 2 jaar is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Document Management Software
| Artikelnummer | MNT-PPDPER0452-B2 |
|---|---|
| Merk | Tungsten Automation |
| Availability | Y |
Tungsten Automation Power PDF 2025. Soort: Documentbeheer, Licentietype: Overheid (GOV), Aantal licenties: 1 licentie(s). Software versie: Business. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 11, Windows 8.1, Ondersteunde server operating systems: Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Minimale opslag schijfruimte: 1024 MB
| Licentie | |
|---|---|
| Soort | Documentbeheer |
| Softwaretype | Licentie |
| Licentietype | Overheid (GOV) |
| Aantal licenties | 1 licentie(s) |
| Licentieniveau | B |
| Licentie termijn (maanden) | 24 maand(en) |
| Licentie termijn (jaren) | 2 jaar |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Softwaretype | Licentie |
| Software versie | Business |
| Internetverbinding noodzakelijk | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale opslag schijfruimte | 1024 MB |
| Minimale RAM | 1024 MB |
| Minimum processor snelheid | 1,5 MHz |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Minimale opslag schijfruimte | 1 GB |
| Internetverbinding noodzakelijk | Ja |
| RAM minimum | 1 GB |
You may also be interested in
| Product |
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
SoftMaker Office NX Kantoorsuite 1 lic...
Login for pricing
|
Bestseller
Microsoft Office 365 Personal Kantoors...
Login for pricing
|
Microsoft Office 365 Personal Kantoors...
Login for pricing
|
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MNT-PPDPER0452-B2
|
OF24PROC_X
|
EP2-32410
|
EP2-32306
|
MNT-PPDPER0450-C3
|
MNT-PPDPER0450-B2
|
| Merk |
Tungsten Automation
|
SoftMaker
|
Microsoft
|
Microsoft
|
Tungsten Automation
|
Tungsten Automation
|
| Soort |
Document management
|
Office suite
|
Office suite
|
Office suite
|
Document management
|
Document management
|


