Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tungsten Automation Power PDF 2025 Documentbeheer Academisch 1 licentie(s) 1 jaar
Artikelnummer
MNT-PPDPER0451-C1
Login for pricing
Op voorraad
Tungsten Automation Power PDF 2025, Documentbeheer, Academisch, 1 licentie(s), 1 jaar, Licentie, C
Tungsten Automation Power PDF 2025 Documentbeheer Academisch 1 licentie(s) 1 jaar is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Document Management Software
| Artikelnummer | MNT-PPDPER0451-C1 |
|---|---|
| Merk | Tungsten Automation |
| Availability | Y |
Tungsten Automation Power PDF 2025. Soort: Documentbeheer, Licentietype: Academisch, Aantal licenties: 1 licentie(s). Software versie: Business. Ondersteunt Windows: Windows 10, Windows 11, Windows 8.1, Ondersteunde server operating systems: Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Minimale opslag schijfruimte: 1024 MB
| Licentie | |
|---|---|
| Soort | Documentbeheer |
| Softwaretype | Licentie |
| Licentietype | Academisch |
| Aantal licenties | 1 licentie(s) |
| Licentieniveau | C |
| Licentie termijn (maanden) | 12 maand(en) |
| Licentie termijn (jaren) | 1 jaar |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Softwaretype | Licentie |
| Software versie | Business |
| Internetverbinding noodzakelijk | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Minimale opslag schijfruimte | 1024 MB |
| Minimale RAM | 1024 MB |
| Minimum processor snelheid | 1,5 MHz |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Minimale opslag schijfruimte | 1 GB |
| Internetverbinding noodzakelijk | Ja |
| RAM minimum | 1 GB |
You may also be interested in
| Product |
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
Tungsten Automation Power PDF 2025 Doc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MNT-PPDPER0451-C1
|
MNT-PPDPER0451-B1
|
MNT-PPDPER0451-A1
|
| Merk |
Tungsten Automation
|
Tungsten Automation
|
Tungsten Automation
|
| Soort |
Document management
|
Document management
|
Document management
|
