Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TSC TH240 labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 203 x 203 DPI 203 mm/sec Bedraad en draadloos Ethernet LAN Wifi Bluetooth
Artikelnummer
TH240-A001-1002
Login for pricing
Op voorraad
TSC TH240, Direct thermisch/Thermische overdracht, 203 x 203 DPI, 203 mm/sec, Bedraad en draadloos, Zwart
TSC TH240 labelprinter Direct thermisch/Thermische overdracht 203 x 203 DPI 203 mm/sec Bedraad en draadloos Ethernet LAN Wifi Bluetooth is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Labelprinters
| Artikelnummer | TH240-A001-1002 |
|---|---|
| EAN | 5715328131262 |
| Merk | TSC |
| Availability | Y |
TSC TH240. Printtechnologie: Direct thermisch/Thermische overdracht, Maximale resolutie: 203 x 203 DPI, Printsnelheid (metrisch): 203 mm/sec. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Ethernet LAN, Wifi, Bluetooth, Bluetooth-versie: 5.0, USB-poort. Kleur van het product: Zwart
| Printsnelheid | |
|---|---|
| Printtechnologie | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Kleur | Nee |
| Printsnelheid (metrisch) | 203 mm/sec |
| Maximale resolutie | 203 x 203 DPI |
| Maximale print hoogte | 2,54 cm |
| Maximale print breedte | 10,8 cm |
| Aantal afdrukbare punten | 8 dot |
| Beeldscherm | |
| Beeldscherm | LED |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Papier | |
| Lint-wijdte | 11 cm |
| Lint-lente | 300 m |
| Maximum media lengte | 12 cm |
| Poorten & interfaces | |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| RS-232 port | 1 |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Prestatie | |
| Ingebouwde streepjescodes | 1D, 2D, AZTECCODE, China post, Codablock F, Code 11, Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 49, Code 93, Code-128 Codabar Library, Code128UCC, Deutsche Post Identcode, Deutsche Post Leitcode, EAN128, EAN13, EAN14, EAN8, GS1 DataBar, ITF-14, Interleaved 2/5, LOGMARS, MSI, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, Planet, POSTNET, Plessey, QR Code, TELEPEN, TELEPENN, TLC39, UPC-A, UPC-E |
| Lint-wijdte | 11 cm |
| Lint-lente | 300 m |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Paginabeschrijving talen | DP, EPL, TSPL, TSPL-EZ, ZPL, ZPL II |
| Tape/bandeindedetectie | Ja |
| Detectie van open klep | Ja |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldscherm | LED |
| Soort bediening | Knoppen |
| Ingebouwd display | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,75 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 24 V |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 90 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 45 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 25 - 85 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 223 mm |
| Diepte | 286 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), KC, Norma Oficial Mexicana (Mexicaanse normˌ NOM), UKCA, cTUVus |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
TSC TH240 labelprinter Direct thermisc...
Login for pricing
|
New
Epson TM-L90 (465): Ethernet E04+Built...
Login for pricing
|
Popular
Citizen CL-E321 labelprinter Direct th...
Login for pricing
|
Brother TD-4520DN labelprinter Direct...
Login for pricing
|
Bestseller
Brother TD-4550DNWB labelprinter Direc...
Login for pricing
|
Recommended
Zebra ZD230 labelprinter Thermo transf...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TH240-A001-1002
|
C31C412465
|
CLE321XEBXXX
|
TD4520DNXX1
|
TD4550DNWBXX1
|
ZD23042-30ED02EZ
|
| Merk |
TSC
|
EPSON
|
Citizen
|
Brother
|
Brother
|
ZEBRA
|
| Kleur |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Printtechnologie |
Direct thermal / thermal transfer
|
Direct thermal
|
Direct thermal / thermal transfer
|
Direct thermal
|
Direct thermal
|
Thermal transfer
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wired & Wireless
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|





