Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U444-06N-HGU-C USB grafische adapter 1920 x 1080 Pixels Wit
Artikelnummer
U444-06N-HGU-C
Tripp Lite U444-06N-HGU-C USB grafische adapter 1920 x 1080 Pixels Wit is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | U444-06N-HGU-C |
|---|---|
| EAN | 3540260204727 |
| Merk | Eaton |
| Availability | Y |
Tripp Lite U444-06N-HGU-C. Maximum resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Ondersteunde grafische resoluties: 1920 x 1080 (HD 1080), Ondersteunde video-modi: 1080p. Kleur van het product: Wit. Gewicht: 50 g. Breedte verpakking: 140 mm, Diepte verpakking: 100,1 mm, Hoogte verpakking: 23,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 134,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 710 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 294,9 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193947 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 100,1 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 80 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 134,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 119,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 710 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 294,9 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332193947 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Tripp Lite U444-06N-HGU-C USB grafisch...
Login for pricing
|
Lenovo USB 3.0 - DVI/VGA USB grafische...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com USB 3.0-naar-HDMI externe...
Login for pricing
|
StarTech.com USB 3.0 naar DVI / VGA Ad...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB 3.0 naar 4K HDMI exte...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB naar DVI Adapter - Ex...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
U444-06N-HGU-C
|
0B47072
|
USB32HDPRO
|
USB32DVIPRO
|
USB32HD4K
|
USB2DVIPRO2
|
| Merk |
Eaton
|
Lenovo
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0
|
| DVI-uitgang |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
Y
|
N
|
Y
|
| DisplayPort-uitgang |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| HDMI-uitgang |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Y
|
N
|
Y
|
N
|





