Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U360-004-SLIM interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Zwart
Artikelnummer
U360-004-SLIM
Login for pricing
Op voorraad
Tripp Lite U360-004-SLIM, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, 5000 Mbit/s, Zwart, China, RoHS
Tripp Lite U360-004-SLIM interface hub USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 5000 Mbit/s Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Interface hubs
| Artikelnummer | U360-004-SLIM |
|---|---|
| EAN | 0037332199270 |
| Merk | Eaton |
| Availability | Y |
Tripp Lite U360-004-SLIM. Hostinterface: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, Hub-interfaces: USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Overdrachtssnelheid: 5000 Mbit/s, Kleur van het product: Zwart, Land van herkomst: China. Type stroombron: USB. Breedte: 106 mm, Diepte: 32 mm, Hoogte: 10 mm. Breedte verpakking: 142,2 mm, Diepte verpakking: 61 mm, Hoogte verpakking: 17,8 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten | 5 |
| Hub-interfaces | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | RoHS |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | USB |
| Prestatie | |
| Certificering | RoHS |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 106 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Breedte verpakking | 142,2 mm |
| Diepte verpakking | 61 mm |
| Hoogte verpakking | 17,8 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142,2 mm |
| Diepte verpakking | 61 mm |
| Hoogte verpakking | 17,8 mm |
| Gewicht verpakking | 70 g |
| Design | |
| Land van herkomst | China |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | RoHS |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 193 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 160 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 76,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 590 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332199277 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Tripp Lite U360-004-SLIM interface hub...
Login for pricing
|
Hot Product
Targus 4-Port USB Hub
Login for pricing
|
Recommended
D-Link DUB-H4 480 Mbit/s
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link UH400 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Belkin F4U042BT interface hub 480 Mbit...
Login for pricing
|
Transcend HUB2 Zwart
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
U360-004-SLIM
|
ACH114EU
|
DUB-H4/E
|
UH400
|
F4U042BT
|
TS-HUB2K
|
| Merk |
Eaton
|
TARGUS
|
D-LINK
|
TP-LINK
|
BELKIN
|
Transcend
|
| Aantal poorten |
5
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|





