Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite U022-006-BE USB-kabel USB 1.1 1,8 m USB A USB B Beige
Artikelnummer
U022-006-BE
Login for pricing
Op voorraad
Tripp Lite U022-006-BE, 1,8 m, USB A, USB B, USB 1.1, Mannelijk/Mannelijk, Beige
Tripp Lite U022-006-BE USB-kabel USB 1.1 1,8 m USB A USB B Beige is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | U022-006-BE |
|---|---|
| EAN | 0037332198785 |
| Merk | Eaton |
| Availability | Y |
Tripp Lite U022-006-BE. Snoerlengte: 1,8 m. Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB B, USB-versie: USB 1.1, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Max. overdrachtssnelheid: 0,48 Gbit/s, Contact geleider materiaal: Goud, Kleur van het product: Beige
| Kenmerken | |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Land van herkomst | China |
| Plug and play | Ja |
| Omkeerbare aansluitingen | Nee |
| USB-versie | USB 1.1 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB B |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Beige |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| AWG draad omvang | 24 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Gewicht | 180 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Hoogte | 228,6 mm |
| Diepte | 12,7 mm |
| Breedte | 180,3 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Breedte verpakking | 180,3 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180,3 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 228,6 mm |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 730 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 408,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 439,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 25,4 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332198782 |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 228,6 mm |
| Diepte | 12,7 mm |
| Breedte | 180,3 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332198782 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Tripp Lite U022-006-BE USB-kabel USB 1...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1m USB 2.0 A naar A Kabel...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 1 m USB 2.0 A naar rechts...
Login for pricing
|
StarTech.com 3 m USB 2.0 A naar linksh...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 3 m witte USB-verlengkabe...
Login for pricing
|
StarTech.com 0,5 m witte micro USB-kab...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
U022-006-BE
|
USB2AA1M
|
USBAB1MR
|
USBAB3ML
|
USBEXTPAA3MW
|
USBPAUB50CMW
|
| Merk |
Eaton
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB B
|
USB A
|
USB B
|
USB B
|
USB A
|
Micro-USB B
|
| USB-versie |
USB 1.1
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





