Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite B032-HUA2 KVM-switch Zwart
Artikelnummer
B032-HUA2
Tripp Lite B032-HUA2 KVM-switch Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B032-HUA2 |
|---|---|
| EAN | 0037332200396 |
| Merk | Eaton |
| Availability | Y |
Tripp Lite B032-HUA2. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: HDMI. Maximum resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Aantal gebruikers: 1 gebruiker(s). Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,2 m, Certificering: CE, FCC,REACH. Certificaten van naleving: RoHS. Breedte verpakking: 170,2 mm, Diepte verpakking: 238,8 mm, Hoogte verpakking: 61 mm
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Aantal computers | 2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | HDMI |
| Audio-aansluitingen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| HDCP | Ja |
| Prestatie | |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Sneltoetsen | Ja |
| Certificering | CE, FCC,REACH |
| Land van herkomst | China |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Video | |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 170,2 mm |
| Diepte verpakking | 238,8 mm |
| Hoogte verpakking | 61 mm |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC,REACH |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 170,2 mm |
| Diepte verpakking | 238,8 mm |
| Hoogte verpakking | 61 mm |
| Gewicht verpakking | 540 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Sneltoetsen | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 327,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 487,7 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 198,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,99 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332200393 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176200 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Tripp Lite B032-HUA2 KVM-switch Zwart
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2-poort Professionele USB...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poort USB KVM-switch Zw...
Login for pricing
|
StarTech.com 2-poorts USB HDMI-kabel K...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4-poort Professionele VGA...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2-poorts USB 4K 60Hz Disp...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
B032-HUA2
|
SV231USBGB
|
SV411KUSB
|
SV211HDUA
|
SV431USB
|
SV211DPUA4K
|
| Merk |
Eaton
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|





