Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite B005-DPUA4 KVM-switch Zwart
Artikelnummer
B005-DPUA4
Login for pricing
Op voorraad
Tripp Lite B005-DPUA4, 4096 x 2160 Pixels, 4K Ultra HD, 11,75 W, Zwart
Tripp Lite B005-DPUA4 KVM-switch Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B005-DPUA4 |
|---|---|
| EAN | 0037332255020 |
| Merk | Eaton |
| Availability | Y |
Tripp Lite B005-DPUA4. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: HDMI/DisplayPort. HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Videobandbreedte: 60 Hz. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC, REACH. Stroombron: AC, Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Certificaten van naleving: RoHS
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic, DisplayPort, HDMI, USB A |
| Aantal microfooningangen | 6 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 5 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal computers | 4 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | HDMI/DisplayPort |
| Audio-aansluitingen | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 6 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| USB-hub | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 4 |
| Aantal USB 3.2-hubpoorten type A (3.1 Gen 1) | 2 |
| HDCP | Ja |
| Prestatie | |
| HDCP | Ja |
| Automatische scanvertraging (min) | 5 s |
| Automatische scanvertraging (max) | 999 s |
| Data transfer snelheid (max) | 5 Gbit/s |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Plug and play | Ja |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rack-montage | Nee |
| Sneltoetsen | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| drukknop | Ja |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| On Screen Display (OSD) | Nee |
| Energie | |
| Stroom | 0.6 A |
| Output current | 3 A |
| Compatibele soorten stopcontacten | AU, EU, UK, US |
| Spanning | 5 V |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch) | 11,75 W |
| Externe adapter | Ja |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Technische details | |
| USB-hub | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 243,1 mm |
| Diepte | 74,9 mm |
| Hoogte | 25,9 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Breedte verpakking | 230,1 mm |
| Diepte verpakking | 200,4 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 550 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 230,1 mm |
| Diepte verpakking | 200,4 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 550 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Overige specificaties | |
| Sneltoetsen | Ja |
| drukknop | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 340,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 249,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 199,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,5 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332255027 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176200 |
You may also be interested in
| Product |
Tripp Lite B005-DPUA4 KVM-switch Zwart
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 4-poort USB DisplayPort K...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poort 1U-Rack USB KVM-s...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 2-poort Dubbele DisplayPo...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2-poort USB HDMI KVM-swit...
Login for pricing
|
StarTech.com 4-poort 3x Monitor DVI US...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
B005-DPUA4
|
SV431DPUA
|
SV431DUSBU
|
SV231DPDDUA
|
SV231HDMIUA
|
SV431TDVIUA
|
| Merk |
Eaton
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|





