Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TP-Link POE370S PoE adapter & injector 10 Gigabit Ethernet
Artikelnummer
POE370S
Login for pricing
Op voorraad
TP-Link POE370S, 10 Gigabit Ethernet, PoE++ (4PPoE), IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3i,..., Zwart, 60 W, -5 - 45 °C
TP-Link POE370S PoE adapter & injector 10 Gigabit Ethernet is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | POE370S |
|---|---|
| EAN | 1210002604925 |
| Merk | TP-LINK |
| Availability | Y |
TP-Link POE370S. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: PoE++ (4PPoE), Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3i,.... Kleur van het product: Zwart. Stroomverbruik (typisch): 60 W. Breedte: 70 mm, Diepte: 154,7 mm, Hoogte: 42 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE++ (4PPoE) |
| Kenmerken | |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3an, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 60 W |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 154,7 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Technische details | |
| Stroomverbruik (typisch) | 60 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
You may also be interested in
| Product |
TP-Link POE370S PoE adapter & inje...
Login for pricing
|
Popular
Cisco Aironet 1520 Series Power Inject...
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco AIR-PWRINJ6= PoE adapter & i...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1-poorts Gigabit Midspan...
Login for pricing
|
Hot Product
Axis 02315-001 PoE adapter & injec...
Login for pricing
|
New
Zyxel POE12-60W 5 Gigabit Ethernet
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
POE370S
|
AIR-PWRINJ1500-2=
|
AIR-PWRINJ6=
|
POEINJ1GW
|
02315-001
|
POE12-60W-EU0101F
|
| Merk |
TP-LINK
|
Cisco
|
Cisco
|
StarTech.com
|
Axis
|
ZYXEL
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
n.v.t.
|
2
|
2
|
1
|
2
|





