Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TP-Link EAP720 draadloos toegangspunt (WAP) 4324 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Artikelnummer
EAP720
Login for pricing
Op voorraad
TP-Link EAP720, 2,4 GHz, 5 GHz, 4324 Mbit/s, EAP-AKA, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP,..., 2500 Mbit/s
TP-Link EAP720 draadloos toegangspunt (WAP) 4324 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE) is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: WiFi Acces points
| Artikelnummer | EAP720 |
|---|---|
| EAN | 1210002608732 |
| Merk | TP-LINK |
| Availability | Y |
TP-Link EAP720. 2,4 GHz, 5 GHz, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4324 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: EAP-AKA, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP,.... Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 2500 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Kleur van het product: Wit. Vermogensverbruik (max): 17,83 W
| Prestatie | |
|---|---|
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Syslog | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4324 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Spread spectrum methode | OFDMA |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Reset button | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Kanaalbandbreedte | 240 MHz |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Intern geheugen | 4096 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Kenmerken | |
| 6 GHz | Nee |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4324 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Spread spectrum methode | OFDMA |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3x |
| Kanaalbandbreedte | 240 MHz |
| Airtime Fairness (ATF) | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 688 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4324 Mbit/s |
| BeamForming | Ja |
| Dekkingsgebied | 140 m² |
| Maximaal Tx-vermogen (2,4 GHz) | 25 dBmW |
| Maximaal Tx-vermogen (5 GHz) | 25 dBmW |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP-AKA, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSID, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| MAC adres filtering | Ja |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Geplande toegang | Ja |
| Protocollen | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4/IPv6 |
| DHCP client | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Syslog | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Toegangspuntbeheer | Wifi-schema |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 17,83 W |
| Stroom | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | PoE+ |
| DC voltage bereik | 12 V |
| Design | |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Antenne | |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), RoHS |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), RoHS |
| Software | |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 36,7 mm |
| Gewicht | 410 g |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Diepte verpakking | 228 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 792 g |
| Verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Breedte verpakking | 245 mm |
| Diepte verpakking | 228 mm |
| Hoogte verpakking | 65 mm |
| Gewicht verpakking | 792 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
TP-Link EAP720 draadloos toegangspunt...
Login for pricing
|
Bestseller
Ubiquiti UAP-AC-PRO draadloos toegangs...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco CBW140AC 867 Mbit/s Wit Power ov...
Login for pricing
|
New
Cisco CBW145AC-E draadloos toegangspun...
Login for pricing
|
HPE Aruba Networking Networking Instan...
Login for pricing
|
Popular
Ubiquiti Rocket 5ac Lite 450 Mbit/s Wit
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
EAP720
|
UAP-AC-PRO
|
CBW140AC-E
|
CBW145AC-E
|
R6M50A
|
R5AC-LITE
|
| Merk |
TP-LINK
|
Ubiquiti
|
Cisco
|
Cisco
|
HPE
|
Ubiquiti
|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens |
n.v.t.
|
1300 Mbit/s
|
867 Mbit/s
|
867 Mbit/s
|
n.v.t.
|
450 Mbit/s
|
| 2,4 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|
| 5 GHz |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
n.v.t.
|





