Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TerraMaster U8-500 PLUS data-opslag-server NAS Rack (2U) Intel® Core™ i7 16 GB DDR5 0 TB Zwart
Artikelnummer
U8-500 PLUS
Login for pricing
Op voorraad
TerraMaster U8-500 PLUS, NAS, Rack (2U), Intel® Core™ i7, 16 GB, DDR5, 0 TB
TerraMaster U8-500 PLUS data-opslag-server NAS Rack (2U) Intel® Core™ i7 16 GB DDR5 0 TB Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | U8-500 PLUS |
|---|---|
| EAN | 6939236146005 |
| Merk | TerraMaster |
| Availability | Y |
TerraMaster U8-500 PLUS. Soort: NAS. Type behuizing: Rack (2U). Apparaatklasse: Grote bedrijven. Processorfamilie: Intel® Core™ i7. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR5. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 0 TB
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Nee |
| Geïnstalleerde opslag-drive | Nee |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 192 TB |
| Capaciteit opslag-drive | 0 GB |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 5, 6, 10, JBOD |
| Hot-swap drive bays | Ja |
| Online RAID-migratie | Ja |
| Online RAID-uitbreiding | Ja |
| Ondersteunde bestandsystemen | BTRFS, FAT32, HFS+, NTFS, ext3, ext4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5" |
| Aantal M.2 (M & B)-sleuven | 2 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processor aantal threads | 12 |
| PCI Express configuraties | 1x8+2x4, 1x16, 2x8 |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Ondersteund maximum RAM | 64 GB |
| Geheugenslots | 4 |
| Netwerk | |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| DHCP server | Ja |
| iSCSI support | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | CIFS/SAMBA, NFS, FTP, TFTP, HTTPS, SSH, iSCSI, SMTP |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Fibre channel-poorten | 0 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Iris Xe Graphics |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| LED-indicatoren | HDD, LAN, Stroom |
| Prestatie | |
|---|---|
| Systeemlog | Ja |
| Toegangsrechtenbeheer voor gedeelde mappen | Ja |
| Gedeelde map | 512 |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| Ondersteunde browser | Google Chrome 48, Microsoft Internet Explorer 9, Mozilla Firefox 30, Apple Safari 4.5 + |
| Hot-spare | Ja |
| Soort | NAS |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Apparaatklasse | Grote bedrijven |
| Backup-functie | Ja |
| Back-up-eigenschappen | Cloud, USB-stick, iSCSI LUN |
| Reset button | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteuning van derden | Ja |
| Snap shot | Ja |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 384 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, LAN (RJ-45) |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE, CCC, KC, WEEE |
| Overige specificaties | |
| Certificering | FCC, CE, CCC, KC, WEEE |
| Certificaten van naleving | RoHS |
You may also be interested in
| Product |
TerraMaster U8-500 PLUS data-opslag-se...
Login for pricing
|
QNAP TS-1232PXU-RP NAS Rack (2U) Annap...
Login for pricing
|
Hot Product
QNAP TS-832PXU-RP NAS Rack (2U) Annapu...
Login for pricing
|
Popular
QNAP TS-H973AX NAS Tower Ryzen Embedde...
Login for pricing
|
Recommended
QNAP TS-H973AX NAS Tower Ryzen Embedde...
Login for pricing
|
Bestseller
Synology DiskStation DS1821+ data-opsl...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
U8-500 PLUS
|
TS-1232PXU-RP-4G
|
TS-832PXU-RP-4G
|
TS-H973AX-8G
|
TS-H973AX-32G
|
DS1821+
|
| Merk |
TerraMaster
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
SYNOLOGY
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
| Type behuizing |
Rack (2U)
|
Rack (2U)
|
Rack (2U)
|
Tower
|
Tower
|
Tower
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
Intel Core i7
|
Annapurna Labs
|
Annapurna Labs
|
Ryzen Embedded
|
Ryzen Embedded
|
Ryzen Embedded
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
4
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|




