Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Teltonika RUTX11 Router voor mobiele netwerken
Artikelnummer
RUTX1120B200
Login for pricing
Op voorraad
Teltonika RUTX11, Router voor mobiele netwerken, Zwart, Aluminium, DIN-rail/wandmontage, Industrieel, LAN, Netwerk, Stroom, WAN, Wi-Fi
Teltonika RUTX11 Router voor mobiele netwerken is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Cellulaire netwerkapparaten
| Artikelnummer | RUTX1120B200 |
|---|---|
| Merk | Teltonika |
| Availability | Y |
Teltonika RUTX11. Soort apparaat: Router voor mobiele netwerken, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11e, IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden: 867 Mbit/s, Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Datanetwerk: 2G, 3G, 4G, LTE, SIM card type: MiniSIM. USB-poorttype: USB Type-A
| Technische details | |
|---|---|
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Datanetwerk | 2G, 3G, 4G, LTE |
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), PTCRB, RCM, UKCA, UL |
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, SFTP, FTP, SMTP, SSL/TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet, SMPP, SNMP, MQTT, Wake On Lan (WOL), VXLAN |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11e, IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| DHCP server | Ja |
| IP routing | Nee |
| VoIP | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Netwerkbrug | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Cellulaire interface | |
| Aantal SIM cards | 2 |
| Netwerk | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, SFTP, FTP, SMTP, SSL/TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet, SMPP, SNMP, MQTT, Wake On Lan (WOL), VXLAN |
| Design | |
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Industrieel |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | LAN, Netwerk, Stroom, WAN, Wi-Fi |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 867 Mbit/s |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| MIMO | Ja |
| Mobiel netwerken | |
| Datanetwerk | 2G, 3G, 4G, LTE |
| Aantal SIM cards | 2 |
| SMS | Ja |
| SIM card type | MiniSIM |
| 4G LTE categorie | 6 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| USB-poort | Ja |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| Beveiliging | |
| Port forwarding | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, 802.1x RADIUS, AES-CCMP, DES, EAP-TLS, HTTPS, OWE, PEAP, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSID, SSL/TLS, TKIP, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Firewall | Ja |
| DMZ support | Ja |
| GPS-prestaties | |
|---|---|
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), PTCRB, RCM, UKCA, UL |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Prestatie | |
| Aansluiting antenne | SMA/RP-SMA |
| Inclusief besturingssysteem | RutOS |
| GPS | Ja |
| Type processor | Ja |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Frequentie van processor | 0,717 GHz |
| RAM-capaciteit | 0,256 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 0,256 GB |
| Antenne | |
| Aansluiting antenne | SMA/RP-SMA |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 9 - 50 V |
| Type stroombron | DC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 456 g |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 95,1 mm |
| Hoogte | 44,2 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Litouwen |
You may also be interested in
| Product |
Teltonika RUTX11 Router voor mobiele n...
Login for pricing
|
Teltonika RUTX14 Router voor mobiele n...
Login for pricing
|
Teltonika RUT976 Router voor mobiele n...
Login for pricing
|
Teltonika RUT271 Router voor mobiele n...
Login for pricing
|
Teltonika RUTX09 Router voor mobiele n...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
RUTX1120B200
|
RUTX14000000
|
RUT976000000
|
RUT271000000
|
RUTX0920B200
|
| Merk |
Teltonika
|
Teltonika
|
Teltonika
|
Teltonika
|
Teltonika
|
| Soort apparaat |
Cellular network router
|
Cellular network router
|
Cellular network router
|
Cellular network router
|
Cellular network router
|




