Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
T'nB CHNBTC65W oplader voor mobiele apparatuur Universeel Zwart AC Binnen
Artikelnummer
CHNBTC65W
T'nB CHNBTC65W oplader voor mobiele apparatuur Universeel Zwart AC Binnen is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | CHNBTC65W |
|---|---|
| EAN | 3303170116791 |
| Merk | T'NB |
| Availability | Y |
T'nB CHNBTC65W. Type oplader: Binnen, Type stroombron: AC, Lader compatibiliteit: Universeel. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Uitgangsspanning (max): 20 V, AC-adapter, uitgangsstroom: 3,25 A. Snoerlengte: 1,8 m, Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Type oplader | Binnen |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Draadloos opladen | Nee |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 1 |
| Design | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Energie | |
| Type stekker | Type C |
| Maximaal vermogen | 65 W |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,25 A |
| Uitgangsspanning (max) | 20 V |
| Stroomverbruik (onbelast) | 0,02 W |
| Gemiddelde actieve efficiëntie | 89,10% |
| Uitgangsstroom (@20 V) | 3,25 A |
| Efficiëntie (@10 %) | 79,4 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 87 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 162 g |
| Hoogte verpakking | 182 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 34 mm |
| Gewicht verpakking | 216 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Hoogte verpakking | 182 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 34 mm |
| Gewicht verpakking | 216 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Technische details | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aansluiting(en) | USB C |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificaten | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
| Certificatie | |
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Overige specificaties | |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aansluiting(en) | USB C |
You may also be interested in
| Product |
T'nB CHNBTC65W oplader voor mobie...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 2-poorts USB-lader hoog v...
Login for pricing
|
Bestseller
Honeywell 46-00526 oplader voor mobiel...
Login for pricing
|
Hot Product
Honeywell PS-05-1000W-C oplader voor m...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2-poorts USB-lader hoog v...
Login for pricing
|
DELL 450-18066 oplader voor mobiele ap...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CHNBTC65W
|
USB2PACBK
|
46-00526
|
PS-05-1000W-C
|
USB2PACWH
|
450-18066
|
| Merk |
T'NB
|
StarTech.com
|
HONEYWELL
|
HONEYWELL
|
StarTech.com
|
Dell
|
| Type oplader |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
n.v.t.
|
Indoor
|
Indoor
|





