Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology DP340 data-opslag-server NAS Desktop R1600 16 GB 32 TB HDD Zwart
Artikelnummer
DP340
Synology DP340 data-opslag-server NAS Desktop R1600 16 GB 32 TB HDD Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | DP340 |
|---|---|
| EAN | 4711174725793 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | Y |
Synology DP340. Soort: NAS. Type behuizing: Desktop. Processormodel: R1600. Intern geheugen: 16 GB. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 32 TB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 32 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Ja |
| Geïnstalleerde opslag-drive | HDD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 4 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 4 |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 14,5 TB |
| Opslag schijf-interface | SATA |
| Capaciteit opslag-drive | 8 TB |
| RAID support | Ja |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | R1600 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ondersteunde datasnelheid Ethernet LAN (max) | 10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Design | |
|---|---|
| Type behuizing | Desktop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Drive bay-vergrendeling | Ja |
| LED-indicatoren | Status |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Soort | NAS |
| Backup-functie | Ja |
| Reset button | Ja |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 35,51 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 199 mm |
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, LAN (RJ-45) |
| Externe adapter | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Synology DP340 data-opslag-server NAS...
Login for pricing
|
Hot Product
QNAP TS-1673AU-RP-16G data-opslag-serv...
Login for pricing
|
QNAP TVS-h1688X NAS Tower Intel® Xeon®...
Login for pricing
|
Popular
QNAP TVS-h1288X NAS Tower Intel® Xeon®...
Login for pricing
|
Bestseller
Synology RackStation RS3621RPXS data-o...
Login for pricing
|
New
Synology RackStation RS4021XS+ data-op...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
DP340
|
TS-1673AU-RP-16G
|
TVS-H1688X-W1250-32G
|
TVS-H1288X-W1250-16G
|
RS3621RPXS
|
RS4021XS+
|
| Merk |
SYNOLOGY
|
QNAP
|
QNAP
|
QNAP
|
SYNOLOGY
|
SYNOLOGY
|
| Soort |
NAS
|
NAS
|
NAS
|
NAS
|
Storage server
|
Storage server
|
| Type behuizing |
Desktop
|
Rack (3U)
|
Tower
|
Tower
|
Rack (2U)
|
Rack (3U)
|
| Ethernet LAN |
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
Y
|
| Processorfamilie |
n.v.t.
|
Ryzen Embedded
|
Intel Xeon
|
Intel Xeon
|
Intel Xeon
|
Intel Xeon
|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten |
2
|
2
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
4
|
n.v.t.
|
| Opslagdrives geïnstalleerd |
Y
|
Y
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Aantal storage drives geïnstalleerd |
4 to 5
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| Geïnstalleerde opslag-drive |
HDD
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
| Ondersteunde types opslag-drives |
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|
HDD & SSD
|





