Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com USB-C naar Quad HDMI Adapter, USB-C naar 4x HDMI Monitor Converter voor Windows (niet compatibel met macOS/ChromeOS/Linux) - TAA
- COMPATIBILITEIT: Deze adapter is alleen compatibel met Windows en biedt geen ondersteuning voor macOS, ChromeOS of Linux; Werkt met alle Windows X86/X64/ARM-platforms: Intel, AMD en Snapdragon X Copilot+ PC; Admrechten vereist om de drivers te installeren
- QUAD MONITOR DISPLAY ADAPTER: USB 3.0 naar 4x HDMI videoadapter kan uw bureaublad uitbreiden door tot vier HDMI-schermen aan uw laptop/desktopcomputer toe te voegen; 4x 1080p 60Hz schermen; 2ch audio (één bron wordt via HDMI naar alle schermen verzonden)
- HOGERE PRODUCTIVITEIT: USB 3.0 naar HDMI adapter ondersteunt in totaal 5 schermen in uitgebreide modus (incl. laptopscherm) op uw werkstation of bij remote werken van thuis; Externe grafische kaart wordt gevoed via de USB-bus en vereist geen extra voeding
- MULTI-MONITOR ASSISTANT: Verhoog uw productiviteit met de meegeleverde software voor multitasken of schermindeling; drag & drop windows, zoom in/out & split/scale
- EENVOUDIGE INSTALLATIE: USB-A naar HDMI-adapter voor vier schermen is uitgerust met een 50cm lange USB-A kabel voor extra afstand tussen de adapter en hostapparaat voor multiple monitor werkplekken of een HDTV vergaderzaal
| Artikelnummer | USBC2HD4 |
|---|---|
| EAN | 0065030888714 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Met deze USB C naar HDMI® adapter kunt u uw desktop uitbreiden door vier onafhankelijke HDMI monitors of schermen aan uw computer toe te voegen via één USB Type-C poort.
Verhoog uw productiviteit
Deze USB-C naar 4 HDMI adapter heeft vier video-uitgangen, waarmee u uw productiviteit kunt verhogen omdat u op meer schermen kunt werken. Met meerdere schermen kunt u meer applicaties tegelijkertijd gebruiken, of een scherm specifiek gebruiken voor referentiemateriaal. Gebruik de USBC naar HDMI multi-monitor adapter voor het uitbreiden of spiegelen van uw schermen.
High-definition video & audio
Deze adapter voor vier schermen maakt optimaal gebruik van de videomogelijkheden van de USB-C aansluiting van uw computer of laptop en biedt high-definition resoluties tot 1920x1080 (1080p) op alle vier poorten. De adapter ondersteunt ook 2-kanaals audio via HDMI.
Eenvoudige installatie
De USB Type-C naar HDMI schermadapter converter heeft een 0,5 m vaste USB-C kabel zodat u de adapter en uw hostapparaat verder van elkaar kunt plaatsen, voor een flexibele configuratie. Voor meer gebruiksgemak ondersteunt de converter ook de automatische installatie van drivers.
De externe videoadapter wordt via de bus gevoed, waardoor geen externe voeding nodig is.
Multi-Monitor Assistant software
De Multi-Monitor Assistant applicatie is een gebruikersinterface die gebruikers helpt bij multitasken, zodat ze snel van de ene monitor naar de andere kunnen omschakelen. De app heeft extra functies zoals slepen en neerzetten, optioneel zoomen, gesplitste schaalverdeling en trapsgewijze weergave van schermen op het hoofdscherm.
NB:
De adapter kan alleen maximaal twee extra schermen spiegelen.
Met deze USB C naar HDMI® adapter kunt u uw desktop uitbreiden door vier onafhankelijke HDMI monitors of schermen aan uw computer toe te voegen via één USB Type-C poort.
Verhoog uw productiviteit
Deze USB-C naar 4 HDMI adapter heeft vier video-uitgangen, waarmee u uw productiviteit kunt verhogen omdat u op meer schermen kunt werken. Met meerdere schermen kunt u meer applicaties tegelijkertijd gebruiken, of een scherm specifiek gebruiken voor referentiemateriaal. Gebruik de USBC naar HDMI multi-monitor adapter voor het uitbreiden of spiegelen van uw schermen.
High-definition video & audio
Deze adapter voor vier schermen maakt optimaal gebruik van de videomogelijkheden van de USB-C aansluiting van uw computer of laptop en biedt high-definition resoluties tot 1920x1080 (1080p) op alle vier poorten. De adapter ondersteunt ook 2-kanaals audio via HDMI.
Eenvoudige installatie
De USB Type-C naar HDMI schermadapter converter heeft een 0,5 m vaste USB-C kabel zodat u de adapter en uw hostapparaat verder van elkaar kunt plaatsen, voor een flexibele configuratie. Voor meer gebruiksgemak ondersteunt de converter ook de automatische installatie van drivers.
De externe videoadapter wordt via de bus gevoed, waardoor geen externe voeding nodig is.
Multi-Monitor Assistant software
De Multi-Monitor Assistant applicatie is een gebruikersinterface die gebruikers helpt bij multitasken, zodat ze snel van de ene monitor naar de andere kunnen omschakelen. De app heeft extra functies zoals slepen en neerzetten, optioneel zoomen, gesplitste schaalverdeling en trapsgewijze weergave van schermen op het hoofdscherm.
NB:
De adapter kan alleen maximaal twee extra schermen spiegelen.
| Prestatie | |
|---|---|
| USB-connector vormfactor | Recht |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| Chipset | Trigger T6-688SL, IT66121 |
| DVI-uitgang | Nee |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 5 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 11 x64 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 165 g |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 268 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 435 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 315 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 268 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 445 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 435 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 315 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com USB-C naar Quad HDMI Adap...
Login for pricing
|
StarTech.com USB 3.0 naar DVI / VGA Ad...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com USB 3.0 naar 4K HDMI exte...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB naar DVI Adapter - Ex...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com USB 3.0-naar-HDMI externe...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB 3.0 naar 4K DisplayPo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
USBC2HD4
|
USB32DVIPRO
|
USB32HD4K
|
USB2DVIPRO2
|
USB32HDEH
|
USB32DP4K
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
2.0
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| DVI-uitgang |
N
|
Y
|
N
|
Y
|
N
|
N
|
| DisplayPort-uitgang |
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|
Y
|
| HDMI-uitgang |
Y
|
N
|
Y
|
N
|
Y
|
N
|





