Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com Thunderbolt naar Dual DisplayPort Adapter DP 1.4, Dual 4K 60Hz of Single 8K/5K Thunderbolt naar DP Converter, 2x DisplayPort Monitor Video Display Adapter - Mac & Windows
- HIGH PERFORMANCE: Thunderbolt (40 Gbps) naar Dual DisplayPort 1.4 adapter met dual 4K 60Hz of single 8K 30Hz of 5K 60Hz; HDR/DisplayHDR, HBR3, Display Stream Compression (DSC), HDCP 2.2/1.4
- GENIET VAN 8K: Uitvoerig getest voor optimale prestaties en diepe, nauwkeurige kleuren bij hoge resolutie; Ideaal voor beeldbewerking en contentcreatie; Backwards compatibel met 4K 60Hz, 5K, 1440p en 1080p
- COMPATIBILITEIT: Compatibel met Windows, macOS en Ubuntu; Ondersteunt Thunderbolt of USB4-laptops; Dual Display op M1, M2, M3 Max/Pro, M4 Pro/Max MacBooks, en single display op MacBooks uit de basis M-serie en iPad Pro M1 en hoger
- BEELDSCHERM COMPATIBILITEIT: Videoadapter met busvoeding getest met 8K en 4K (UHD) schermen waaronder LG, Samsung, Sony, Dell, ASUS, ACER, BenQ; Geschikt voor het maken van content, imaging en in laboratoria met hoge resolutie schermen
- GEBRUIKSVRIENDELIJK: Aluminium multi-display TB naar DP adapter heeft een geïntegreerde (44cm) kabel voor een flexibele configuratie van werkstations en kabelmanagement tussen laptop en adapter; Installatie op Windows/macOS zonder drivers
| Artikelnummer | TB32DP14 |
|---|---|
| EAN | 0065030888752 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Met deze high-performance Thunderbolt™ naar Dual DisplayPort™ adapter kunt u twee 4K 60 Hz DisplayPort schermen aan uw Windows of MacBook computer toevoegen via één Thunderbolt poort. De adapter kan ook worden gebruikt voor de aansluiting van uw TB poort op een 8K scherm. De adapter heeft een geïntegreerde, extra lange (44 cm) kabel zodat u meer flexibiliteit heeft bij de configuratie van uw werkplek.
8K beeldkwaliteit
Door ondersteuning van vier keer de resolutie van 4K biedt deze 8K DisplayPort 1.4 adapter UHD resoluties tot 7680×4320 op één scherm en ondersteunt toepassingen met meerdere schermen bij lagere resoluties en refresh rates (2 x 4K 60Hz). Met dergelijke configuraties heeft u alvast een adapter die geschikt is voor toekomstige 8K implementaties.
De adapter heeft ook HBR3 functies en ondersteunt HDR, zodat u van levensechte beelden kunt genieten met meer contrast, helderheid en kleuren.
Geen uitputting van systeembronnen
Met deze DP 1.4 multi-display adapter blijft uw systeem maximaal presteren. In tegenstelling tot externe USB naar video oplossingen kunt u met Thunderbolt Ultra HD resoluties bereiken op beide schermen, zonder uw systeembronnen uit te putten.
Ideaal voor On-the-Go
Deze lichtgewicht videoadapter met compact design past perfect in uw draagtas en is dus een geweldig accessoire voor uw MacBook of ander Thunderbolt apparaat, vooral wanneer u vaak op verschillende locaties werkt.
Met deze high-performance Thunderbolt™ naar Dual DisplayPort™ adapter kunt u twee 4K 60 Hz DisplayPort schermen aan uw Windows of MacBook computer toevoegen via één Thunderbolt poort. De adapter kan ook worden gebruikt voor de aansluiting van uw TB poort op een 8K scherm. De adapter heeft een geïntegreerde, extra lange (44 cm) kabel zodat u meer flexibiliteit heeft bij de configuratie van uw werkplek.
8K beeldkwaliteit
Door ondersteuning van vier keer de resolutie van 4K biedt deze 8K DisplayPort 1.4 adapter UHD resoluties tot 7680×4320 op één scherm en ondersteunt toepassingen met meerdere schermen bij lagere resoluties en refresh rates (2 x 4K 60Hz). Met dergelijke configuraties heeft u alvast een adapter die geschikt is voor toekomstige 8K implementaties.
De adapter heeft ook HBR3 functies en ondersteunt HDR, zodat u van levensechte beelden kunt genieten met meer contrast, helderheid en kleuren.
Geen uitputting van systeembronnen
Met deze DP 1.4 multi-display adapter blijft uw systeem maximaal presteren. In tegenstelling tot externe USB naar video oplossingen kunt u met Thunderbolt Ultra HD resoluties bereiken op beide schermen, zonder uw systeembronnen uit te putten.
Ideaal voor On-the-Go
Deze lichtgewicht videoadapter met compact design past perfect in uw draagtas en is dus een geweldig accessoire voor uw MacBook of ander Thunderbolt apparaat, vooral wanneer u vaak op verschillende locaties werkt.
| Prestatie | |
|---|---|
| Chipset | Intel JHL7440 |
| HDCP | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 138 g |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 270 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 360 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 270 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 360 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com Thunderbolt naar Dual Dis...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB 3.0 naar HDMI en DVI...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com MSTCDP122DP USB grafische...
Login for pricing
|
New
Lenovo 4X90M44010 USB grafische adapte...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com USB 3.0 naar Dual HDMI Ad...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB-C multiport adapter 4...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
TB32DP14
|
USB32HDDVII
|
MSTCDP122DP
|
4X90M44010
|
USB32HD2
|
CDPVGDVHDBP
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Lenovo
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| USB-versie |
n.v.t.
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
n.v.t.
|
| DVI-uitgang |
n.v.t.
|
Y
|
N
|
n.v.t.
|
N
|
Y
|
| DisplayPort-uitgang |
n.v.t.
|
N
|
Y
|
n.v.t.
|
N
|
N
|
| HDMI-uitgang |
n.v.t.
|
Y
|
N
|
n.v.t.
|
Y
|
Y
|





