Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com SC naar SC Coupler, 10 Stuks, OS2 Single Mode SC Glasvezel Koppelstuk met Flens, SC/APC Simplex Adapter
- Meerdere SC-Verbindingen Uitbreiden: Implementeer sneller en overzichtelijker met een 10-pack SC/APC simplex glasvezel couplers met flens; Ideaal voor glasvezel distributiepanelen en behuizingen in grootschalige installaties
- Betrouwbare, High-Speed Prestaties: Ontworpen voor 1/10/40/100Gbps transmissie met een laag 0,2dB insertieverlies en nauwkeurige koppeling; Maximale signaalintegriteit overtreft de TIA-568 B.3-normen; Geoptimaliseerd voor Single-Mode laserbronnen
- Flensontwerp voor Veilige Montage: Bevestig de SC-coupler stevig in vaste paneelmontages met de inschroefbare flensbehuizing om poortbeweging te elimineren en een stabiel fysiek aansluitpunt te garanderen bij high-density of permanente installatie
- Single-Mode Compatibiliteit: Koppel SC simplex fiber kabels met APC-gepolijste uiteinden voor optimale signaalhelderheid & minimaal retourverlies; Ondersteunt OS2/OS1 single-mode verbindingen via 9/125μm kernen bij standaard 1260-1625nm golflengten
- De Keuze van de IT-Pro: Operations managers en netwerktechnici vertrouwen onze netwerkaccessoires voor high-speed prestaties en betrouwbare verbindingen met minimale downtime; Gratis levenslange meertalige technische ondersteuning
| Artikelnummer | SIMPLEXSCAPCF |
|---|---|
| EAN | 0065030937504 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Dit 10-pack Single Mode SC coupler is een praktische oplossing voor het ondersteunen van veelvoudige installaties. Maak een verbinding tussen twee SC Simplex aansluitingen in een glasvezel distributiepaneel of behuizing.
Flensontwerp voor Veilige Montage
De SC glasvezel coupler is uitgerust met een flensbehuizing voor een veilige plaatsing in vaste installaties, en garandeert een stabiel verbindingspunt binnen glasvezelbehuizingen en montagepanelen. Het koppelstuk ondersteunt Single Mode SC simplex glasvezelkabels en is compatibel met OS1/OS2 (9/125µm) glasvezelkern/mantel. Deze 10 stuks verpakking is ideaal voor snelle implementatie in bedrijfsnetwerken en glasvezelinfrastructuur.
Ontworpen voor Betrouwbare Prestaties
De Single Mode SC/LC Fiber Coupler is uitgerust met een duurzame ABS behuizing en met keramiek beklede binnenhulzen voor een nauwkeurige uitlijning van de fibers. Dit beperkt signaalverlies tot een minimum en zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en prestaties.
Dit 10-pack Single Mode SC coupler is een praktische oplossing voor het ondersteunen van veelvoudige installaties. Maak een verbinding tussen twee SC Simplex aansluitingen in een glasvezel distributiepaneel of behuizing.
Flensontwerp voor Veilige Montage
De SC glasvezel coupler is uitgerust met een flensbehuizing voor een veilige plaatsing in vaste installaties, en garandeert een stabiel verbindingspunt binnen glasvezelbehuizingen en montagepanelen. Het koppelstuk ondersteunt Single Mode SC simplex glasvezelkabels en is compatibel met OS1/OS2 (9/125µm) glasvezelkern/mantel. Deze 10 stuks verpakking is ideaal voor snelle implementatie in bedrijfsnetwerken en glasvezelinfrastructuur.
Ontworpen voor Betrouwbare Prestaties
De Single Mode SC/LC Fiber Coupler is uitgerust met een duurzame ABS behuizing en met keramiek beklede binnenhulzen voor een nauwkeurige uitlijning van de fibers. Dit beperkt signaalverlies tot een minimum en zorgt voor langdurige betrouwbaarheid en prestaties.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Duplex | Nee |
| Categorie | OS2 |
| Aantal connectors | 2 |
| Aansluiting type | SC |
| Kleur van het product | Groen |
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 4 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 6 g |
| Technische details | |
| Duplex | Nee |
| Categorie | OS2 |
| Aantal connectors | 2 |
| Aansluiting type | SC |
| Kleur van het product | Groen |
| Draad modus structuur | Single-mode |
| Certificaten van naleving | CE |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 10 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1440 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
StarTech.com SC naar SC Coupler, 10 St...
Login for pricing
|
Bestseller
Equip 125570 glasvezeladapter LC/LC 8...
Login for pricing
|
Equip 156131 glasvezeladapter SC 12 st...
Login for pricing
|
Equip 156020 glasvezeladapter SC 12 st...
Login for pricing
|
Popular
Equip 156021 glasvezeladapter LC 12 st...
Login for pricing
|
Digitus DN-968912 glasvezeladapter LC/...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
SIMPLEXSCAPCF
|
125570
|
156131
|
156020
|
156021
|
DN-968912
|
| Merk |
StarTech.com
|
EQUIP
|
EQUIP
|
EQUIP
|
EQUIP
|
Digitus
|
| Aansluiting type |
SC
|
LC/LC
|
SC
|
SC
|
LC
|
LC/SC
|





