Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com Mini DisplayPort naar HDMI adapter, Actieve mDP 1.4 naar HDMI 2.0 Converter, 4k 60Hz, Mini DP of Thunderbolt 1/2 Mac/PC naar HDMI Monitor/TV/Display, mDP naar HDMI Dongle
- PRODUCT PERFORMANCE: Mini DisplayPort 1.4 naar HDMI 2.0 adapter ondersteunt UHD 4K 60Hz (4096x2160 of 3840x2160), 18Gbps bandbreedte, 7.1ch Audio, HDCP 2.2 & DPCP / 15cm vaste kabel / Backward compatibel met 1080p
- HOST COMPATIBILITEIT: Actieve Mini DP naar HDMI-adapter ondersteunt mDP / mDP ++ bronnen waaronder TB 1 & 2 MacBooks, MacBook Air & Mac Mini, Microsoft Surface Pro 1-6, desktops (AMD FirePro / NVidia Quadro), laptops, mini itx computers, Intel NUC & docks
- VERBETER DE PRODUCTIVITEIT: Mini DisplayPort naar HDMI display adapter sluit een HDMI-monitor/TV/projector of een tweede scherm aan uw workstation; Compact ontwerp met small form factor maakt het gemakkelijk om mee te nemen onderweg
- BETROUWBARE VERBINDING: Mini DisplayPort naar HDMI video converter is ontworpen met vernikkelde connectoren om een betere signaalkwaliteit te garanderen /Getest met HDMI-kabels tot 7m / mDP Male naar HDMI Female
- GEBRUIKSVRIENDELIJK: Zonder software of drivers werkt de mDP naar HDMI adapter dongle met elk OS inclusief macOS, Windows & Ubuntu; Compatibel met MiniDP apparatuur zoals Microsoft Surface PC's of TB1/TB2 MacBooks
| Artikelnummer | MDP2HD4K60S |
|---|---|
| EAN | 0065030865838 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Met deze Mini DisplayPort-naar-HDMI®-adapter kunt u HDMI video en audio weergeven vanaf een mDP-apparaat, met ondersteuning van Ultra HD 4K bij 60 Hz.
Verbazingwekkende beeldkwaliteit met ondersteuning van Ultra HD 4K bij 60 Hz
Met de adapter kunt u de videocapaciteiten van uw Mini DisplayPort verbinding benutten voor de verbazingwekkende kwaliteit van UHD op uw 4K 60 Hz scherm. Daardoor kunt u gemakkelijker multitasken, terwijl u op meerdere schermen veeleisende applicaties gebruikt.
In tegenstelling tot vele 4K Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapters, die een vernieuwingsfrequentie van slechts 30 Hz ondersteunen, werkt deze adapter met HDMI 2.0-schermen die resoluties tot 3840 x 2160p bij 60 Hz kunnen weergeven. Ondersteuning van HDMI 2.0 betekent dat deze adapter bandbreedtes tot 18 Gbps kan ondersteunen, waardoor de adapter de ideale oplossing is voor taken met hoge resolutie zoals het bewerken van 4K video.
De adapter is neerwaarts compatibel met 1080p-schermen, waardoor de adapter gegarandeerd werkt met schermen met een lagere resolutie zoals tv's of projectors bij u thuis of op kantoor.
Ultieme mobiliteit dankzij een compacte, lichtgewicht adapter
De compacte videoadapter is zeer mobiel en lichtgewicht. Deze adapter is de perfecte accessoire voor uw draagbare mDP apparaten, en past gemakkelijk in uw laptop- of draagtas.
De draagbare adapter is de perfecte accessoire voor het gebruik van bedrijfscomputers omdat uw medewerkers daardoor op kantoor met hun BYOD (Bring Your Own Device) HDMI-applicaties kunnen werken, zoals op een hot-desk met een HDMI-scherm of om uw laptopscherm te delen op een projector in een vergaderruimte.
Probleemloze installatie met een actieve adapter met plug & play-functie
Om de compatibiliteit met elke Mini DisplayPort-uitgang te garanderen, biedt de mDP-adapter actieve conversie. Actieve videoconversie is vereist om 4K resoluties te behouden bij de conversie van Mini DisplayPort naar HDMI. Een actieve mDP-adapter is ook ideaal voor de weergave van 1080p videoresoluties omdat deze adapter compatibiliteit garandeert met grafische kaarten die niet geschikt zijn voor het verzenden van multi-mode DP++ signalen, zoals ATI Eyefinity™-kaarten.
De Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapter kan probleemloos met plug & play worden geïnstalleerd zonder dat extra software of stuurprogramma's nodig zijn.
NB: Voor 4K resolutie bij 60 Hz zijn een DisplayPort 1.2 uitgang en een HDMI 2.0 scherm vereist.
Met deze Mini DisplayPort-naar-HDMI®-adapter kunt u HDMI video en audio weergeven vanaf een mDP-apparaat, met ondersteuning van Ultra HD 4K bij 60 Hz.
Verbazingwekkende beeldkwaliteit met ondersteuning van Ultra HD 4K bij 60 Hz
Met de adapter kunt u de videocapaciteiten van uw Mini DisplayPort verbinding benutten voor de verbazingwekkende kwaliteit van UHD op uw 4K 60 Hz scherm. Daardoor kunt u gemakkelijker multitasken, terwijl u op meerdere schermen veeleisende applicaties gebruikt.
In tegenstelling tot vele 4K Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapters, die een vernieuwingsfrequentie van slechts 30 Hz ondersteunen, werkt deze adapter met HDMI 2.0-schermen die resoluties tot 3840 x 2160p bij 60 Hz kunnen weergeven. Ondersteuning van HDMI 2.0 betekent dat deze adapter bandbreedtes tot 18 Gbps kan ondersteunen, waardoor de adapter de ideale oplossing is voor taken met hoge resolutie zoals het bewerken van 4K video.
De adapter is neerwaarts compatibel met 1080p-schermen, waardoor de adapter gegarandeerd werkt met schermen met een lagere resolutie zoals tv's of projectors bij u thuis of op kantoor.
Ultieme mobiliteit dankzij een compacte, lichtgewicht adapter
De compacte videoadapter is zeer mobiel en lichtgewicht. Deze adapter is de perfecte accessoire voor uw draagbare mDP apparaten, en past gemakkelijk in uw laptop- of draagtas.
De draagbare adapter is de perfecte accessoire voor het gebruik van bedrijfscomputers omdat uw medewerkers daardoor op kantoor met hun BYOD (Bring Your Own Device) HDMI-applicaties kunnen werken, zoals op een hot-desk met een HDMI-scherm of om uw laptopscherm te delen op een projector in een vergaderruimte.
Probleemloze installatie met een actieve adapter met plug & play-functie
Om de compatibiliteit met elke Mini DisplayPort-uitgang te garanderen, biedt de mDP-adapter actieve conversie. Actieve videoconversie is vereist om 4K resoluties te behouden bij de conversie van Mini DisplayPort naar HDMI. Een actieve mDP-adapter is ook ideaal voor de weergave van 1080p videoresoluties omdat deze adapter compatibiliteit garandeert met grafische kaarten die niet geschikt zijn voor het verzenden van multi-mode DP++ signalen, zoals ATI Eyefinity™-kaarten.
De Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapter kan probleemloos met plug & play worden geïnstalleerd zonder dat extra software of stuurprogramma's nodig zijn.
NB:Voor 4K resolutie bij 60 Hz zijn een DisplayPort 1.2 uitgang en een HDMI 2.0 scherm vereist.
| Kenmerken | |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Type converter | Actief |
| Snoerlengte | 0,148 m |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Chipset | Parade - PS176 |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| HDCP versie | 2.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Ondersteunde audiokanalen | 7.1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Overige specificaties | |
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 11 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Hoogte | 10 mm |
| Diepte | 152 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 335 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 225 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 120 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
StarTech.com Mini DisplayPort naar HDM...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo 0A36536 video kabel adapter VGA...
Login for pricing
|
StarTech.com Micro HDMI naar VGA Adapt...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1,8 m Mini DisplayPort na...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com A/V-reisadapter: 3-in-1 D...
Login for pricing
|
StarTech.com 3 m lange Mini DisplayPor...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MDP2HD4K60S
|
0A36536
|
MCHD2VGAE2
|
MDP2DVIMM6BS
|
DP2VGDVHD
|
MDP2DVIMM10B
|
| Merk |
StarTech.com
|
Lenovo
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
Mini DisplayPort
|
VGA (D-Sub)
|
n.v.t.
|
Mini DisplayPort
|
n.v.t.
|
Mini DisplayPort
|
| Aansluiting 2 |
HDMI
|
Mini DisplayPort
|
n.v.t.
|
DVI-D
|
n.v.t.
|
DVI-D
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Male connector
|
n.v.t.
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Female connector
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Male connector
|
n.v.t.
|
Male connector
|





