Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 60x25mm High Air Flow computer behuizing ventilator met dubbele kogellager met TX3
Artikelnummer
FAN6X25TX3H
Login for pricing
Op voorraad
StarTech 60x25mm High Air Flow computer behuizing ventilator met dubbele kogellager met TX3
StarTech.com 60x25mm High Air Flow computer behuizing ventilator met dubbele kogellager met TX3 is te bestellen in veelvoud van 1
- Hoger bedrijfstoerental van 5000 rpm
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | FAN6X25TX3H |
|---|---|
| EAN | 0065030789011 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
Voeg extra koeling toe aan een behuizing met een 60mm ventilator met hoge luchtstroom
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit. De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit. De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
Deze 6 cm x 2,5 cm (5000 rpm) computerbehuizing-ventilator helpt oververhitting van computersystemen te voorkomen, en zorgt zo voor meer efficiency en stabiliteit.
De ventilator is voorzien van een TX3-aansluiting en een ingebouwde tachometer die rpm-signalen naar uw moederbord stuurt - een krachtige oplossing die oververhitting en falen van uw systeem kan helpen voorkomen.
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Rotatiesnelheid ( max) | 5000 RPM |
| Type lager | Dubbele kogellager |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Ventilator diameter | 6 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 30 dB |
| Maximum luchtstroom | 26,63 cfm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | REACH, CE, UL |
| Energie | |
| Spanning | 12 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 25 g |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Diepte verpakking | 156 mm |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 100 g |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
StarTech.com 60x25mm High Air Flow com...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 80x25mm Stille Ventilator...
Login for pricing
|
StarTech.com 60x20mm Ventilator voor C...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 80x25mm Ventilator Comput...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 120x25mm Ventilator Compu...
Login for pricing
|
StarTech.com Koelventilator Uitbreidin...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
FAN6X25TX3H
|
FAN8X25TX3L
|
FAN6X2TX3
|
FAN8025PWM
|
FAN12025PWM
|
FANCASE
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Soort |
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Fan
|
Cooler
|





