Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 4-Port USB-C en USB-A Hub, 5Gbps, Self Powered, 2-in-1 USB-C en USB-A Host Kabel, 1x USB-C en 3x USB-A (1x BC 1.2), Inclusief 36W Power Adapter
- Plug And Play USB Connectiviteit: Breid een USB verbinding uit met drie SuperSpeed USB-A 3.0 poorten (één met BC 1.2 charging) en een USB-C poort met tot 15W charging; Ideaal om gelijktijdig flash drives, webcams en externe storage devices aan te sluiten
- Fast Charge, Zelfs Zonder Host: Levert tot 15W via USB-C PD en 7,5W via BC 1.2 USB-A, ideaal voor smartphones en tablets; Ondersteunt charging met of zonder computerverbinding; 36W totaal power budget gedeeld over alle poorten
- Betrouwbare Voeding met 36W Adapter: Self powered hub garandeert stabiele charging en beschikt over ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen; Ondersteunt Wake on USB en USB event monitoring
- Eenvoudige Toegang En Flexibele Installatie: Single face poortindeling zorgt voor eenvoudige toegang en kabelmanagement; 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel en betrouwbare USB 3.0 controller bieden flexibele en stabiele werking op moderne en legacy systemen
- De Keuze van de IT-Pro: Onze USB hubs worden grondig getest in ons Innovation Lab om enterprise-grade betrouwbaarheid en cross-platform compatibiliteit te garanderen; Ontworpen voor grootschalige implementaties in moderne IT-omgevingen
| Artikelnummer | 311UE-USB-HUB |
|---|---|
| EAN | 0065030925693 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze 4-port USB hub breidt een USB verbinding uit met drie SuperSpeed USB-A 3.0 poorten (waarvan één met BC 1.2 charging) en een USB-C poort met tot 15W charging, ideaal voor het gelijktijdig aansluiten van flash drives, webcams en externe storage.
Fast Charge, Zelfs Zonder Host
Levert tot 15W via de USB-C PD poort en 7,5W via de BC 1.2 USB-A poort voor het opladen van smartphones en tablets, ook zonder verbinding met een computer. Een totaal power budget van 36W wordt verdeeld over alle poorten voor consistente werking.
Self Powered Betrouwbaarheid Met Bescherming
De meegeleverde 36W externe adapter zorgt voor stabiele charging en device werking, met ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen. Ondersteuning voor Wake on USB en USB event monitoring verhoogt de inzetbaarheid in gemengde omgevingen.
Eenvoudige Integratie
Een verwijderbare 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel biedt flexibele connectiviteit voor moderne en legacy systemen.
Duurzaam Ontwerp
De hub beschikt over een behuizing van 70% post consumer gerecycled PCR kunststof en een 35% PCR TPE mantel, wat helpt de ecologische impact te verlagen en aan ESG vereisten te voldoen.
Deze 4-port USB hub breidt een USB verbinding uit met drie SuperSpeed USB-A 3.0 poorten (waarvan één met BC 1.2 charging) en een USB-C poort met tot 15W charging, ideaal voor het gelijktijdig aansluiten van flash drives, webcams en externe storage.
Fast Charge, Zelfs Zonder Host
Levert tot 15W via de USB-C PD poort en 7,5W via de BC 1.2 USB-A poort voor het opladen van smartphones en tablets, ook zonder verbinding met een computer. Een totaal power budget van 36W wordt verdeeld over alle poorten voor consistente werking.
Self Powered Betrouwbaarheid Met Bescherming
De meegeleverde 36W externe adapter zorgt voor stabiele charging en device werking, met ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen. Ondersteuning voor Wake on USB en USB event monitoring verhoogt de inzetbaarheid in gemengde omgevingen.
Eenvoudige Integratie
Een verwijderbare 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel biedt flexibele connectiviteit voor moderne en legacy systemen.
Duurzaam Ontwerp
De hub beschikt over een behuizing van 70% post consumer gerecycled PCR kunststof en een 35% PCR TPE mantel, wat helpt de ecologische impact te verlagen en aan ESG vereisten te voldoen.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Netwerk | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 3 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Soort voeding | DC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 16,5 mm |
| Gewicht | 55,9 g |
| Breedte verpakking | 202 mm |
| Diepte verpakking | 112 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 237 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 202 mm |
| Diepte verpakking | 112 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 237 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 117452 uur |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | UK, EU |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C vrouwtje - USB Type-A mannetje |
| Design | |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 275 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 325 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VIA - VL817S |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 4-Port USB-C en USB-A Hub...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com Monteerbare robuuste indu...
Login for pricing
|
StarTech.com 6-poort USB 3.0/2.0 Combo...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 2-poort Industriële USB n...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Monteerbare 4-poort Robuu...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 7-poorts USB 3.0-hub - 5G...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
311UE-USB-HUB
|
ST7200USBM
|
ST7320USBC
|
ICUSB2322I
|
ST4200USBM
|
ST7300USB3B
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
4
|
7
|
6
|
2
|
4
|
7
|





