Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 4-Port USB-A Hub, 5Gbps, Bus Powered, USB-A naar 4x USB-A hub met Extra USB-C Voedingsingang, 30cm Host Kabel, Compacte Desktop/Laptop USB Hub
- Breid uw USB Connectiviteit Uit: Voeg vier extra 5Gbps USB-A poorten toe aan een USB-A laptop of desktop zodat u toetsenborden, muizen, flashdrives en kaartlezers kunt aansluiten; Ideaal voor kantoor en thuiswerk, in klaslokalen, hot-desks en op reis
- Naadloze Compatibiliteit met elk Systeem: Deze OS Onafhankelijke / driverloze USB-C hub ondersteunt Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS & Android; Compatibel met Thunderbolt en USB4-hosts zoals MacBook (Intel / M-serie), Dell XPS en Lenovo X1
- Extra Voedingsingang: Deze bus-gevoede hub met overstroombeveiliging (OCP) heeft een aanvullende 15W USB-C input die via een standaard USB-C oplader (niet meegeleverd) extra stroom levert aan apparaten met een hoog stroomverbruik zoals SSD's
- Extra-lange Kabel: Compact/lichtgewicht met een ingebouwde 30cm kabel voor groter bereik en minder USB-C connectorbelasting op 2-in-1 apparaten zoals Surface Pro, iPad Pro en HP Elite X2
- De Keuze van de IT-Pro: Onze USB hubs worden grondig getest in ons Innovation Lab om enterprise-grade betrouwbaarheid en cross-platform compatibiliteit te garanderen; Ontworpen voor grootschalige implementaties in moderne IT-omgevingen
| Artikelnummer | 5G4AC-USB-A-HUB |
|---|---|
| EAN | 0065030906227 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
Deze USB hub voegt vier extra USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps) poorten toe aan een desktop of laptopcomputer met een beschikbare USB-A poort. De USB-hub wordt aangesloten op een USB-A poort van de computer met behulp van de ingebouwde 30cm hostkabel. De USB-hub is backwards compatible met USB 2.0 (480 Mbps) apparaten, en biedt hiermee ondersteuning voor een breed scala aan moderne en legacy USB randapparatuur (bijv. thumbdrives, externe HDD's/SSD's; HD-camera's; muizen, toetsenborden, webcams en audioheadsets). De USB-hub is compact en is hierdoor gemakkelijk op reis mee te nemen.
Bus-Powered met Extra Voedingsingang
De USB-hub wordt gevoed via de USB poort van de host. Daarnaast beschikt deze hub over een extra USB Type-C voedingsingang die kan worden aangesloten op een USB-C power adapter (apart verkrijgbaar), waarmee tot 15W (5V/3A) extra vermogen kan worden geleverd naast de busvoeding van de host. Deze flexibiliteit is ideaal voor toepassingen die extra vermogen vereisen, zoals het aansluiten van een krachtig USB-apparaat (bijv. een externe HDD/SSD), terwijl de andere poorten kunnen worden gebruikt voor het aansluiten van apparaten die minder vermogen vereisen. De downstream-poorten kunnen elk tot 7,5 W vermogen leveren aan de aangesloten randapparatuur. Voor extra bescherming van aangesloten USB-apparaten zijn de USB-poorten voorzien van overstroombeveiliging (OCP). OCP voorkomt dat USB-randapparatuur meer stroom verbruikt dan veilig is toegewezen aan elke poort.
Plug and Play
Dit apparaat is OS Onafhankelijk en ondersteunt alle besturingssystemen, waaronder Windows, macOS en ChromeOS. De hub wordt automatisch gedetecteerd, geconfigureerd en geïnstalleerd wanneer deze wordt aangesloten op een hostcomputer. De ingebouwde extra lange 30cm USB-A hostkabel zorgt voor een eenvoudige installatie en vermindert connectorbelasting op apparaten zoals de Surface Pro, HP Elite X2, Lenovo X1 Carbon, Dell XPS en laptops op verhogers.
Enterprise Management Tools
De StarTech.com Connectivity Tools bieden praktische tools voor apparaatbeheer en hogere productiviteit in moderne IT-omgevingen. Met de USB Event Monitoring Utility kunnen IT beheerders aangesloten USB-apparaten monitoren en gebruikgegevens loggen.
Raadpleeg StarTech.com/Connectivity-Tools om de Enterprise Management Tools te downloaden.
Deze USB hub voegt vier extra USB-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps) poorten toe aan een desktop of laptopcomputer met een beschikbare USB-A poort. De USB-hub wordt aangesloten op een USB-A poort van de computer met behulp van de ingebouwde 30cm hostkabel. De USB-hub is backwards compatible met USB 2.0 (480 Mbps) apparaten, en biedt hiermee ondersteuning voor een breed scala aan moderne en legacy USB randapparatuur (bijv. thumbdrives, externe HDD's/SSD's; HD-camera's; muizen, toetsenborden, webcams en audioheadsets). De USB-hub is compact en is hierdoor gemakkelijk op reis mee te nemen.
Bus-Powered met Extra Voedingsingang
De USB-hub wordt gevoed via de USB poort van de host. Daarnaast beschikt deze hub over een extra USB Type-C voedingsingang die kan worden aangesloten op een USB-C power adapter (apart verkrijgbaar), waarmee tot 15W (5V/3A) extra vermogen kan worden geleverd naast de busvoeding van de host. Deze flexibiliteit is ideaal voor toepassingen die extra vermogen vereisen, zoals het aansluiten van een krachtig USB-apparaat (bijv. een externe HDD/SSD), terwijl de andere poorten kunnen worden gebruikt voor het aansluiten van apparaten die minder vermogen vereisen. De downstream-poorten kunnen elk tot 7,5 W vermogen leveren aan de aangesloten randapparatuur. Voor extra bescherming van aangesloten USB-apparaten zijn de USB-poorten voorzien van overstroombeveiliging (OCP). OCP voorkomt dat USB-randapparatuur meer stroom verbruikt dan veilig is toegewezen aan elke poort.
Plug and Play
Dit apparaat is OS Onafhankelijk en ondersteunt alle besturingssystemen, waaronder Windows, macOS en ChromeOS. De hub wordt automatisch gedetecteerd, geconfigureerd en geïnstalleerd wanneer deze wordt aangesloten op een hostcomputer. De ingebouwde extra lange 30cm USB-A hostkabel zorgt voor een eenvoudige installatie en vermindert connectorbelasting op apparaten zoals de Surface Pro, HP Elite X2, Lenovo X1 Carbon, Dell XPS en laptops op verhogers.
Enterprise Management Tools
De StarTech.com Connectivity Tools bieden praktische tools voor apparaatbeheer en hogere productiviteit in moderne IT-omgevingen. Met de USB Event Monitoring Utility kunnen IT beheerders aangesloten USB-apparaten monitoren en gebruikgegevens loggen.
RaadpleegStarTech.com/Connectivity-Toolsom de Enterprise Management Tools te downloaden.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 5 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Aantal USB 2.0-Type-C-poorten | 1 |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Kleur van het product | Grijs |
| Plug and play | Ja |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Netwerk | |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Energie | |
| Soort voeding | USB |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 54 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht | 82 g |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 145 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 145 g |
| Prestatie | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 302079 uur |
| Design | |
| Snoerlengte | 0,3 m |
| Kleur van het product | Grijs |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Technische details | |
| Overstroombeveiliging | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 13 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 473 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 440 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 80 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VIA - VL817 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 4-Port USB-A Hub, 5Gbps,...
Login for pricing
|
TP-Link UH700 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4-poorts gevoede USB 3.0...
Login for pricing
|
Bestseller
TP-Link UH720 interface hub USB 3.2 Ge...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 6-poort USB 3.0/2.0 Combo...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4-poort SuperSpeed USB 3....
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
5G4AC-USB-A-HUB
|
UH700
|
ST4300U3C3
|
UH720
|
ST7320USBC
|
ST4300USB3EU
|
| Merk |
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
TP-LINK
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aantal poorten |
5
|
7
|
7
|
9
|
6
|
5
|





