Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 2m USB4 Kabel, 20Gbps, USB-IF Gecertificeerde USB-C Kabel, 240W PD EPR, 4K 120Hz DP 1.4, TPE Mantel, USB Type-C Kabel
- Verhoog uw productiviteit met krachtige USB4 prestaties: Geniet van 8K 120Hz video, 20Gbps data en 240W opladen via één kabel; De 2 meter lange kabel is ideaal voor algemeen gebruik en werkplekken waar extra bereik gewenst is
- Veilige, Gecertificeerde Compatibiliteit: Vertrouw deze USB-IF gecertificeerde kabel voor optimale USB4 prestaties in kritieke workflows met E-marker-chip voor veilige en consistente Power Delivery; Gegarandeerde USB4 specs en backwards compatibel
- Ultra-Snelle Docking Kabel: Ontworpen om vlot samen te werken met USB-C docks; Gebruik 4K 120Hz- of dual 4K 60Hz beeldschermen via DP1.4 met DSC voor professionele 3D beeldweergave; Ideaal voor krachtige laptops zoals Apple M-serie Pro/Max MacBooks
| Artikelnummer | CC2M20GUSB4TP |
|---|---|
| EAN | 0065030919746 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
Maak een betrouwbare verbinding met USB Type-C® (USB4) apparaten met snelheden tot 20 Gbps, 4K 120Hz video en 240W Power Delivery. Elke connector is met een laser gemarkeerd met USB4 specificaties, een unieke eigenschap die gissen overbodig maakt en compatibiliteit en complete USB4-prestaties garandeert.
High-Performance Laptops Voeden
Zorg voor een veilige stroomvoorziening voor USB-C laptops en apparaten met maximaal 240W Extended Power Range (EPR) Power Delivery 3.1 via een compatibel USB-C dockingstation of muurlader. Een geïntegreerde E-marker chip zorgt voor nauwkeurige stroomonderhandeling voor stabiel en consistent opladen. Ideaal voor professionele laptops zoals Apple M-serie Pro/Max MacBooks.
Gecertificeerd voor Betrouwbare Prestaties
Beschik over full-speed, spec-compliant USB4 prestaties dankzij deze USB-IF gecertificeerde kabel die speciaal werd ontworpen voor veeleisende stroom-, data- en displaytoepassingen. De kabel werd grondig getest om aan elektrische en mechanische normen te voldoen en garandeert hierdoor een betrouwbare interoperabiliteit, signaalintegriteit en consistente werking met een breed scala aan USB-C apparaten. De USB4 kabel is voorzien van een 28/34AWG afscherming voor optimale EMI bescherming.
4K 120Hz-video met DisplayPort 1.4 Alt Mode
Geniet van haarscherpe 4K 120Hz of dual 4K 60Hz-video schermen via DisplayPort 1.4 Alt Mode met ondersteuning voor DSC, HBR3 en HDR10. Geschikt voor professionele 3D-rendering, video met hoge frame-rate en bandbreedte-intensieve visuele workflows. Deze USB4-kabel kan perfect worden geïntegreerd met USB-C docks en blijft backwards compatible met een breed scala aan resoluties en refresh rates.
Robuust en Flexibel
De USB4-kabel heeft een TPE-mantel met een gevlochten buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtvastheid. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor dagelijks gebruik en zijn geschikt voor meer dan 10.000 inserties. De kabellengte van 2 meter is ideaal voor algemeen gebruik en grotere werkplekken waar extra bereik gewenst is.
Maak een betrouwbare verbinding met USB Type-C® (USB4) apparaten met snelheden tot 20 Gbps, 4K 120Hz video en 240W Power Delivery. Elke connector is met een laser gemarkeerd met USB4 specificaties, een unieke eigenschap die gissen overbodig maakt en compatibiliteit en complete USB4-prestaties garandeert.
High-Performance Laptops Voeden
Zorg voor een veilige stroomvoorziening voor USB-C laptops en apparaten met maximaal 240W Extended Power Range (EPR) Power Delivery 3.1 via een compatibel USB-C dockingstation of muurlader. Een geïntegreerde E-marker chip zorgt voor nauwkeurige stroomonderhandeling voor stabiel en consistent opladen. Ideaal voor professionele laptops zoals Apple M-serie Pro/Max MacBooks.
Gecertificeerd voor Betrouwbare Prestaties
Beschik over full-speed, spec-compliant USB4 prestaties dankzij deze USB-IF gecertificeerde kabel die speciaal werd ontworpen voor veeleisende stroom-, data- en displaytoepassingen. De kabel werd grondig getest om aan elektrische en mechanische normen te voldoen en garandeert hierdoor een betrouwbare interoperabiliteit, signaalintegriteit en consistente werking met een breed scala aan USB-C apparaten. De USB4 kabel is voorzien van een 28/34AWG afscherming voor optimale EMI bescherming.
4K 120Hz-video met DisplayPort 1.4 Alt Mode
Geniet van haarscherpe 4K 120Hz of dual 4K 60Hz-video schermen via DisplayPort 1.4 Alt Mode met ondersteuning voor DSC, HBR3 en HDR10. Geschikt voor professionele 3D-rendering, video met hoge frame-rate en bandbreedte-intensieve visuele workflows. Deze USB4-kabel kan perfect worden geïntegreerd met USB-C docks en blijft backwards compatible met een breed scala aan resoluties en refresh rates.
Robuust en Flexibel
De USB4-kabel heeft een TPE-mantel met een gevlochten buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtvastheid. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor dagelijks gebruik en zijn geschikt voor meer dan 10.000 inserties. De kabellengte van 2 meter is ideaal voor algemeen gebruik en grotere werkplekken waar extra bereik gewenst is.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | USB4 Gen 2x2 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Snoerlengte | 2 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| AWG draad omvang | 23/31 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Snel opladen | Ja |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Display Stream Compression (DSC) | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Max. overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Ingangsstroom (max) | 3 A |
| Diameter van de kabel | 5,1 mm |
| Gewicht | 85 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Ingangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Diameter van de kabel | 5,1 mm |
| Gewicht | 85 g |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 111 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 30 mm |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
| Gewicht verpakking | 111 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 80 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 21,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 215 mm |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 2m USB4 Kabel, 20Gbps, US...
Login for pricing
|
Bestseller
Datalogic 90A052258 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 10m Actieve USB 2.0 A naa...
Login for pricing
|
Hot Product
Datalogic 90A052135 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
Intermec 2m USB-A - USB-B USB-kabel US...
Login for pricing
|
Popular
Belkin USB-A - USB-C, 0.9m USB-kabel U...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
CC2M20GUSB4TP
|
90A052258
|
USB2HAB30AC
|
90A052135
|
321-576-004
|
F2CU029BT1M-BLK
|
| Merk |
StarTech.com
|
DATALOGIC
|
StarTech.com
|
DATALOGIC
|
HONEYWELL
|
BELKIN
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
n.v.t.
|
USB B
|
USB A
|
USB B
|
USB C
|
| USB-versie |
USB4 Gen 2x2
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|





