Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 2m USB-C Oplaadkabel, duurzaam en ultraflexibel, 240W (5A) PD EPR, USB 2.0 Laptopoplaadkabel, USB-IF-gecertificeerd, robuuste USB-C Laadkabel
- USB-C EPR LAADKABEL: Robuuste en flexibele USB-C kabel ondersteunt PD 3.1 EPR tot 240W voor high-performance laptops; Ontworpen voor betrouwbaar en high-power opladen; Prestatiemarkeringen op connectors voor eenvoudige identificatie
- USB-IF GECERTIFICEERD: De USB C kabel met geïntegreerde E-marker-chip is USB-IF gecertificeerd, voor consistente Power Delivery output naar USB-C hosts en randapparatuur; Gecertificeerde kabels garanderen betrouwbare prestaties en compatibiliteit
- HOOGWAARDIGE CONSTRUCTIE: Dual-layer mantel met siliconen binnenlaag voor optimale flexibiliteit en gevlochten nylon buitenkant voor robuust gebruik; Weerstaat veelvuldige -/+90° bochten; Vernikkelde connectors getest op meer dan 20.000 inserties
- TOEPASSINGEN: Compatibel met apparatuur met USB-C Power Delivery; Ideaal om mobiele apparaten en high-performance laptops zoals 16" MacBook Pro/Max M-series op te laden; Ondersteunt USB 2.0 voor algemene file transfer/sync
- De Keuze van de IT-Pro: Onze USB-C kabels worden grondig getest in ons in-house Innovation Lab op betrouwbare prestaties, duurzame constructie en brede compatibiliteit met diverse apparaten; Gratis 24/5 meertalige technische ondersteuning
| Artikelnummer | S2CEPR2M-USB-CABLE |
|---|---|
| EAN | 0065030919975 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
Sluit een lader of hub aan op een USB PD 3.1 compatibel apparaat met deze USB-C-kabel. Deze USB-C-kabel levert tot 240W EPR Power Delivery en 5A output voor snel opladen. Dankzij de duidelijke connector-markeringen weet je altijd zeker dat je de juiste kabel gebruikt waardoor giswerk wordt geëlimineerd en volledige 240W oplaadondersteuning gegarandeerd is. Kies altijd de juiste Type-C kabel voor optimale prestaties en compatibiliteit.
Robuust en Flexibel
De USB-C EPR laadkabel heeft een siliconen binnenmantel met een gevlochten nylon buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtagebescherming. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor intensief dagelijks gebruik en zijn getest voor meer dan 20.000 inserties.
Mobiele Apparaten Onderweg Opladen
Laad een USB-C apparaat op via een USB-C muurlader, autolader of powerbank. De 2 meter lange USB Type-C kabel heeft de ideale lengte voor bureaus en mobiele werkplekken of om kabelwarboel te verminderen bij het synchroniseren met een USB-C laptop.
Laptop Voeding
Dankzij een output van maximaal 5A kan deze USB-C laadkabel tot 240W Power Delivery ondersteunen en zo een USB-C laptop opladen. Hiervoor moet de kabel van een USB-C laptop naar een USB-C muurlader worden aangesloten.
Sluit een lader of hub aan op een USB PD 3.1 compatibel apparaat met deze USB-C-kabel. Deze USB-C-kabel levert tot 240W EPR Power Delivery en 5A output voor snel opladen. Dankzij de duidelijke connector-markeringen weet je altijd zeker dat je de juiste kabel gebruikt waardoor giswerk wordt geëlimineerd en volledige 240W oplaadondersteuning gegarandeerd is. Kies altijd de juiste Type-C kabel voor optimale prestaties en compatibiliteit.
Robuust en Flexibel
De USB-C EPR laadkabel heeft een siliconen binnenmantel met een gevlochten nylon buitenkant voor optimale flexibiliteit en slijtagebescherming. De duurzame vernikkelde connectors zijn ontworpen voor intensief dagelijks gebruik en zijn getest voor meer dan 20.000 inserties.
Mobiele Apparaten Onderweg Opladen
Laad een USB-C apparaat op via een USB-C muurlader, autolader of powerbank. De 2 meter lange USB Type-C kabel heeft de ideale lengte voor bureaus en mobiele werkplekken of om kabelwarboel te verminderen bij het synchroniseren met een USB-C laptop.
Laptop Voeding
Dankzij een output van maximaal 5A kan deze USB-C laadkabel tot 240W Power Delivery ondersteunen en zo een USB-C laptop opladen. Hiervoor moet de kabel van een USB-C laptop naar een USB-C muurlader worden aangesloten.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| AWG draad omvang | 30 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Silicone |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| Type kabelomhulsel | Gevlochten |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| Diameter van de kabel | 4,7 mm |
| Gewicht | 81 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,7 mm |
| Gewicht | 81 g |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 87 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 128 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 87 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 140 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| Overige specificaties | |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
StarTech.com 2m USB-C Oplaadkabel, duu...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1,5 m zwarte Desktop Supe...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1,50m SuperSpeed USB 3.0...
Login for pricing
|
StarTech.com 1 m gecertificeerde Super...
Login for pricing
|
Bestseller
Datalogic 90A052258 USB-kabel USB 2.0...
Login for pricing
|
New
Datalogic 90A052211 USB-kabel 2 m USB...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
S2CEPR2M-USB-CABLE
|
USB3SEXT5DKB
|
USB3SEXT5DSK
|
USB3CAUB1M
|
90A052258
|
90A052211
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
DATALOGIC
|
DATALOGIC
|
| Aansluiting 1 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB C
|
USB A
|
USB A
|
Micro-USB B
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|





