Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 2m 4K High Speed HDMI Kabel met Ethernet, 4K 30Hz, HDMI 1.4 Monitor Kabel, 10.2 Gbps, UHD HDMI Kabel voor Schermen, TVs & Projectors
- HIGH SPEED HDMI-kabel: 1,8m HDMI 1.4b-kabel met Ethernet. Ondersteunt 4K-video (3840x2160p, 24, 25, 30 Hz / 4096x2160p, 24 Hz), Full HD (1920x1080p, 120 Hz), 10,2 Gbps bandbreedte, brede beeldratio, 8Ch-audio (5.1/7.1/DD+/Dolby TrueHD), 3D-video
- DUURZAAM: 1,8m volledig gegoten high speed Ultra HD 4K HDMI-kabel met duurzame PVC-mantel voor hoge sterkte en betrouwbaarheid. Flexibele PVC trekontlasting voorkomt rafelen/beschadiging door herhaaldelijk buigen of intensief gebruik
- HOOGWAARDIGE CONSTRUCTIE: HDMI 1.4-kabel met 28AWG geleider, vergulde connectoren, superieure EMI-afscherming met Al-Mylar-folie & koperen vlechtwerk verbeteren de signaalintegriteit en betrouwbaarheid voor een hogere kwaliteit video & audio.
- TOEPASSINGEN: 4K HDMI-kabel voor thuiskantoren, vergaderzalen, kantoren of klaslokalen. Werkt met uw laptop, professioneel werkstation & soundbar voor presentaties via UHD/4K-monitor, projector of grote display. Samsung/Sony/Apple TV/Dell/Lenovo
- SPECIFICATIES: 1,8m / Zwart / HDMI 1.4b / Male naar Male HDMI Kabel / 28 AWG / Vergulde connectors / PVC Mantel / EMI: Al-Mylar folie (dekking 65%) / ARC, Deep Color, HDCP 1.4, CEC / YCC601 Kleur / Ondersteunt HDMI 1.4 en eerder
| Artikelnummer | HDMM6 |
|---|---|
| EAN | 0065030849883 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
Deze High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om superieure video- en audioprestaties te leveren en tegelijkertijd een betrouwbare verbinding te garanderen met diverse HDMI-apparaten, waaronder HDTV's; stereo-ontvangers, projectors, spelconsoles en meer.
High Speed HDMI™
Deze HDMI 1.4b kabel ondersteunt Ultra HD 4K resoluties (3840x2160p bij 30Hz of 4096x2160p bij 24Hz), Full HD (1920x1080p tot 120Hz) en een bandbreedte van 10,2 Gbps voor vlotte video- en audio transmissie. Bovendien ondersteunt deze kabel ook wide aspect ratio's; waardoor deze ideaal is voor zowel home entertainment systemen als professionele presentaties. Met ondersteuning voor 3D-video en 8-kanaals audio (5.1/7.1/Dolby Digital Plus/Dolby TrueHD) kunt u genieten van een volledig indrukwekkende kijk- en luisterervaring.
Premium Kwaliteit
Door het gebruik van 30 AWG koperdraad, vergulde connectors en hoogwaardige EMI afscherming met Al-Mylar folie en een koperen vlechtwerk, minimaliseert deze kabel signaalverlies en interferentie. Dit zorgt voor een heldere, high-quality audio- en videotransmissie met een uitzonderlijke betrouwbaarheid.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om superieure video- en audioprestaties te leveren en tegelijkertijd een betrouwbare verbinding te garanderen met diverse HDMI-apparaten, waaronder HDTV's; stereo-ontvangers, projectors, spelconsoles en meer.
High Speed HDMI™
Deze HDMI 1.4b kabel ondersteunt Ultra HD 4K resoluties (3840x2160p bij 30Hz of 4096x2160p bij 24Hz), Full HD (1920x1080p tot 120Hz) en een bandbreedte van 10,2 Gbps voor vlotte video- en audio transmissie. Bovendien ondersteunt deze kabel ook wide aspect ratio's; waardoor deze ideaal is voor zowel home entertainment systemen als professionele presentaties. Met ondersteuning voor 3D-video en 8-kanaals audio (5.1/7.1/Dolby Digital Plus/Dolby TrueHD) kunt u genieten van een volledig indrukwekkende kijk- en luisterervaring.
Premium Kwaliteit
Door het gebruik van 30 AWG koperdraad, vergulde connectors en hoogwaardige EMI afscherming met Al-Mylar folie en een koperen vlechtwerk, minimaliseert deze kabel signaalverlies en interferentie. Dit zorgt voor een heldere, high-quality audio- en videotransmissie met een uitzonderlijke betrouwbaarheid.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Overdrachtssnelheid | 10,2 Gbit/s |
| Bandwidth | 10200 MB/s |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDCP versie | 1.4 |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 5.1, 7.1, 8 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 147 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 157,2 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 157,2 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 80 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
StarTech.com 2m 4K High Speed HDMI Kab...
Login for pricing
|
Neomounts HDMI3MM HDMI kabel - 1 meter
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 2m High Speed HDMI-kabel...
Login for pricing
|
StarTech.com 2m High Speed HDMI Kabel...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 12,5cm Mini HDMI naar HDM...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 2m HDMI Extender Kabel, H...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
HDMM6
|
HDMI3MM
|
HDMM2M
|
HDADMM2M
|
HDACFM5IN
|
HDEXT2M
|
| Merk |
StarTech.com
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
n.v.t.
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type D (Micro)
|
HDMI
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|
Female connector
|





