Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 1m Mini DisplayPort Kabel, 8K 60Hz HDR10, Ultra HD 4K 120Hz Video, mDP 1.4 Kabel voor Monitors / Schermen, Mini DisplayPort Kabel - M/M
- COMPATIBILITEIT: Dit is geen Thunderbolt-kabel en is niet compatibel met Thunderbolt apparaten zoals Docking Stations, Displays of Externe Behuizingen; Kan echter wel worden gebruikt om een Thunderbolt 2-laptop aan te sluiten op een Mini-DisplayPort monitor
- HIGH PERFORMANCE: Mini DisplayPort 1.4-kabel; 8K 60Hz (7680 x 4320p), 4K 120Hz (3840 x 2160p), 32,4Gbps bandbreedte, HDR10, 32 kanaals audio, MST, GTC voor nauwkeurige timing van audiokanalen; Bereid uw apparatuur voor de toekomst met 8K functionaliteit
- BETROUWBAAR ONTWERP: Duurzame ABS connectors met flexibele PVC trekontlasting en mantel voorkomt uitrafelen of schade door buigen of ruw gebruik; Metalen connector substructuur zorgt voor EMI afscherming
- HOOGWAARDIGE CONSTRUCTIE: 32AWG kabel met vergulde connectors verbeteren signaalintegriteit en betrouwbaarheid; Superieure EMI afscherming met dubbelzijdige koperfolie voor high-quality video en audio; mDP-kabel is backwards compatible met DP1.2 en DP1.1
- SPECS: 1 meter; Zwarte Mini DP Kabel; DisplayPort v1.4; mDP Male naar mDP Male Kabel; 32 AWG; PVC Mantel, ABS connector behuizing; Afscherming: Al-Mylar folie met vlechtwerk; Protocols: HBR3, MST, GTC; Levenslange ondersteuning
| Artikelnummer | MDISP1M |
|---|---|
| EAN | 0065030844475 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze Mini DisplayPort™ 1.4 kabel heeft 2 Mini DP male connectors en biedt een betrouwbare oplossing om elke Mini DisplayPort laptop (inclusief Mac® producten) aan te sluiten op een Mini DisplayPort scherm.
De mDP kabel ondersteunt hoge resoluties tot 8k (7680 x 4320) @ 60Hz met een maximale HBR3 bandbreedte van 32,4 Gbps. De kabel ondersteunt ook Multi-Stream (MST) voor het in serie schakelen van meerdere schermen en biedt optionele audio-ondersteuning.
Zorgt voor betrouwbare prestaties en een uitstekende weergave van digitaal beveiligde content, met ondersteuning voor zowel HDCP als DPCP.
Nieuwere laptops en desktopcomputers (bijv. Apple®) zijn uitsluitend uitgerust met Thunderbolt™ poorten. Onze Mini DisplayPort kabels kunnen worden aangesloten op de Thunderbolt poorten zodat u uw Mini DP compatibele beeldschermen kunt aansluiten.
Opmerking: Dit is geen Thunderbolt kabel en werkt daarom niet met Thunderbolt randapparatuur ( schermen, docks, schijfbehuizingen, audio-interfaces, enz.).
Deze Mini DisplayPort™ 1.4 kabel heeft 2 Mini DP male connectors en biedt een betrouwbare oplossing om elke Mini DisplayPort laptop (inclusief Mac® producten) aan te sluiten op een Mini DisplayPort scherm.
De mDP kabel ondersteunt hoge resoluties tot 8k (7680 x 4320) @ 60Hz met een maximale HBR3 bandbreedte van 32,4 Gbps. De kabel ondersteunt ook Multi-Stream (MST) voor het in serie schakelen van meerdere schermen en biedt optionele audio-ondersteuning.
Zorgt voor betrouwbare prestaties en een uitstekende weergave van digitaal beveiligde content, met ondersteuning voor zowel HDCP als DPCP.
Nieuwere laptops en desktopcomputers (bijv. Apple®) zijn uitsluitend uitgerust met Thunderbolt™ poorten. Onze Mini DisplayPort kabels kunnen worden aangesloten op de Thunderbolt poorten zodat u uw Mini DP compatibele beeldschermen kunt aansluiten.
Opmerking:Dit is geen Thunderbolt kabel en werkt daarom niet met Thunderbolt randapparatuur ( schermen, docks, schijfbehuizingen, audio-interfaces, enz.).
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Aantal geleiders | 19 |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 32 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Bandwidth | 21600 MB/s |
| Maximum resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2400 |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Multi-Stream Transport (MST) | Ja |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 39,9 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 40,3 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht | 39,9 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 40,3 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com 1m Mini DisplayPort Kabel...
Login for pricing
|
Popular
Lenovo DisplayPort 1,8 m Zwart
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 7m DisplayPort Kabel - 25...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 3m DisplayPort 1.2 Kabel...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 3m Mini DisplayPort naar...
Login for pricing
|
StarTech.com 5m DisplayPort 1.2 Kabel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
MDISP1M
|
0A36537
|
DISPL7M
|
DISPLPORT10L
|
MDP2DPMM3M
|
DISPL5M
|
| Merk |
StarTech.com
|
Lenovo
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
Mini DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
Mini DisplayPort
|
DisplayPort
|
| Aansluiting 2 |
Mini DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
DisplayPort
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|




