Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 15,2m HDMI 2.1 Hybride Actieve Optische Kabel (AOC), CMP Plenum, 8K 60Hz, 48Gbps, Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI 2.1/2.0 Kabel
- Ontworpen Voor Lange Afstanden: Gebruik deze actieve optische HDMI 2.1 kabel voor HDMI verbindingen voorbij de limieten van passieve kabels; Ondersteunt 8K 60Hz HDR video en levert 32-channel audio, 7.1 surround en DTS HD Master pass through
- Installeer Met Vertrouwen In Plenum Ruimtes: Leid deze kabel door plafonds en ventilatieruimtes waar een CMP rated, vlamvertragende mantel vereist is; Aramidevezel versterkte interne constructie is ontworpen voor herhaald buigen
- Identificeer Specificaties In Een Oogwenk: Geëtste HDMI 2.1 specificaties op elke Quick ID connector vermijden giswerk en bevestigen de beschikbare bandbreedte; Duidelijke Source en Display markeringen zorgen voor correcte unidirectionele installatie
- Garandeerde Betrouwbare Video: 48Gbps UHD HDMI 2.1 ondersteunt ongecomprimeerde resoluties tot 8K 30Hz / 4K 144Hz / 2K 240Hz; Ondersteunt DSC 1.2a gecomprimeerde resoluties tot 10K 60Hz / 8K 144Hz / 4K 240Hz; Ondersteunt HDR10+ en HDCP 2.3
| Artikelnummer | 8K-A-50F-HDMI-CABLE |
|---|---|
| EAN | 0065030903035 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Leid deze Ultra High Speed HDMI 2.1 hybride Active Optical Cable (AOC) door plenumruimten in kantoren om 8K 60Hz video en high quality audio over lange afstanden te verzenden
Hybride AOC Constructie
De HDMI 2.1 AOC heeft een hybride samenstelling bestaande uit glasvezelkernen en koperen geleiders. Op die manier kunnen signalen met lage bandbreedte (EDID/HDCP/eARC) worden ontladen om toch een transmissie met hoge bandbreedte van 8K 60Hz video via glasvezel te garanderen. De glasvezelkernen en koperen afscherming verminderen EMI aanzienlijk en zorgen voor een optimale signaalkwaliteit over langere afstanden.
Complete HDMI 2.1 ondersteuning
De 8K HDMI glasvezelkabel ondersteunt de complete HDMI 2.1 specificaties:
- High Bit Rate 3 (HBR3) ondersteunt tot 48 Gbps bandbreedte voor hogere refresh rates
- High Dynamic Range (HDR10+) met 12-bits processing voor een verbeterde contrastratio en levendige, cinematische beeldkwaliteit
- Enhanced Audio Return Channel (eARC) voor ongecomprimeerde 7.1- en 32-kanaals audio
- Display Stream Compression 1.2a (DSC) voor output met maximale beeldresolutie
- Forward Error Correction om data transmissie fouten te verhelpen
- High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP 2.3) voor een veilige verbinding tussen bron en beeldscherm
Flexibele plenum bekabeling
Deze plenum HDMI 2.1-kabel is voorzien van een CMP kabelmantel met rook- en vlamwerende eigenschappen. De kabel is ideaal voor gebruik in plenumruimten in gebouwen (bijv. plafonds en installaties in muren). De optische vezelkern is met aramide vezels versterkt voor extra treksterkte en is bestand tegen meer dan 6000 buigcycli onder een hoek van 120 graden. Dit beschermt de kabel tegen schade bij het leiden door krappe ruimtes waar meerdere bochten nodig zijn.
De 4,6 mm buitendiameter van de kabel is flexibel en slanker dan typische passieve HDMI-kabels, en is daarmee geschikt voor installaties in omgevingen met weinig ruimte.
Opmerking: Deze kabel is unidirectioneel en moet dus in een specifieke richting worden geïnstalleerd. Raadpleeg de labels SOURCE en DISPLAY op de HDMI-connectors om er zeker van te zijn dat elk uiteinde overeenkomt met de juiste hardware.
Leid deze Ultra High Speed HDMI 2.1 hybride Active Optical Cable (AOC) door plenumruimten in kantoren om 8K 60Hz video en high quality audio over lange afstanden te verzenden
Hybride AOC Constructie
De HDMI 2.1 AOC heeft een hybride samenstelling bestaande uit glasvezelkernen en koperen geleiders. Op die manier kunnen signalen met lage bandbreedte (EDID/HDCP/eARC) worden ontladen om toch een transmissie met hoge bandbreedte van 8K 60Hz video via glasvezel te garanderen. De glasvezelkernen en koperen afscherming verminderen EMI aanzienlijk en zorgen voor een optimale signaalkwaliteit over langere afstanden.
Complete HDMI 2.1 ondersteuning
De 8K HDMI glasvezelkabel ondersteunt de complete HDMI 2.1 specificaties:
High Bit Rate 3 (HBR3) ondersteunt tot 48 Gbps bandbreedte voor hogere refresh rates
High Dynamic Range (HDR10+) met 12-bits processing voor een verbeterde contrastratio en levendige, cinematische beeldkwaliteit
Enhanced Audio Return Channel (eARC) voor ongecomprimeerde 7.1- en 32-kanaals audio
Display Stream Compression 1.2a (DSC) voor output met maximale beeldresolutie
Forward Error Correction om data transmissie fouten te verhelpen
High-Bandwidth Digital Content Protection (HDCP 2.3) voor een veilige verbinding tussen bron en beeldscherm
Flexibele plenum bekabeling
Deze plenum HDMI 2.1-kabel is voorzien van een CMP kabelmantel met rook- en vlamwerende eigenschappen. De kabel is ideaal voor gebruik in plenumruimten in gebouwen (bijv. plafonds en installaties in muren). De optische vezelkern is met aramide vezels versterkt voor extra treksterkte en is bestand tegen meer dan 6000 buigcycli onder een hoek van 120 graden. Dit beschermt de kabel tegen schade bij het leiden door krappe ruimtes waar meerdere bochten nodig zijn.
De 4,6 mm buitendiameter van de kabel is flexibel en slanker dan typische passieve HDMI-kabels, en is daarmee geschikt voor installaties in omgevingen met weinig ruimte.
Opmerking: Deze kabel is unidirectioneel en moet dus in een specifieke richting worden geïnstalleerd. Raadpleeg de labels SOURCE en DISPLAY op de HDMI-connectors om er zeker van te zijn dat elk uiteinde overeenkomt met de juiste hardware.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Kleurdiepte | 12 Bit |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 15,2 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| AWG draad omvang | 28/30 |
| Overdrachtssnelheid | 48 Gbit/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160, 7680 x 4320 |
| HDCP | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Kabelclassificatie | CMP |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDCP versie | 2.3 |
| Unidirectioneel | Ja |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 7.1, 32 |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4,6 mm |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 500 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Gewicht verpakking | 500 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 465 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 425 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 265 mm |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
StarTech.com 15,2m HDMI 2.1 Hybride Ac...
Login for pricing
|
Popular
Vivolink PROHDMIOP10 HDMI kabel 10 m H...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMICW15 HDMI kabel 15 m H...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMICW20 HDMI kabel 20 m H...
Login for pricing
|
Recommended
Vivolink PROHDMIOP30 HDMI kabel 30 m H...
Login for pricing
|
Vivolink PROHDMIOP40 HDMI kabel 40 m H...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
8K-A-50F-HDMI-CABLE
|
PROHDMIOP10
|
PROHDMICW15
|
PROHDMICW20
|
PROHDMIOP30
|
PROHDMIOP40
|
| Merk |
StarTech.com
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
VivoLink
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|


