Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 1 m Premium Gecertificeerde HDMI 2.0 Kabel met Ethernet, Duurzame High Speed UHD 4K 60Hz HDR, Robuuste M/M Kabel met Aramidevezel, TPE, Ultra HD Monitors, TVs & Displays
- HOGE PRESTATIEKABEL: 1m Premium gecertificeerde HDMI 2.0 met Ethernet, 4K 60Hz (tot 4096x2160p), 18 Gbps bandbreedte, HDR10 voor hoge contrastverhouding, Ultrabrede beeldverhouding, 32 Ch multi-stream audio (5.1/7.1/DD+/Dolby TrueHD/Atmos) 1536Hz sampling
- DUURZAAM: HDMI-kabel met aramidevezels voor hoge treksterkte en duurzaamheid. Getest tot 10000+ buigcycli bij 180° hoek & 5000+ aansluitingen. Al-Mylar Folie biedt EMI afscherming zorgt voor signaalintegriteit. Ideaal voor commerciële omgevingen
- FLEXIBELE KABEL: Langdurige TPE-mantel en trekontlasting absorbeert spanning van frequente buigingen en beschermt de kern van de robuuste UHD HDMI 34AWG-kabel. TPE is niet-toxisch, halogeenvrij en RoHS-gecertificeerd voor ecologische duurzaamheid
- TOEPASSINGEN: Ideaal voor thuis/kantoor en reizen. Werkt met computer/laptop/desktop/werkstation. Sluit uw TV/monitor/display/projector/soundbar aan. Samsung/Sony/Apple TV/Dell/LG. Compatibel met HDMI 2.0 Ultra HD, 1080p Full HD en eerdere HDMI-versies
- SPECS: 1m - Wit - HDMI 2.0 - HDMI Male naar Male - 34 AWG - Versterking: Aramidevezels - Mantel: TPE - EMI bescherming / Audio Return Channel (ARC), HDCP 2.2, CEC, BT.2020 colorimetrie
| Artikelnummer | RHDMM1MPW |
|---|---|
| EAN | 0065030888424 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versteviging die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigingen bij het aansluiten van uw tv of monitor. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken of beschadiging van de kabelkern.
Hoofdkenmerken Premium High Speed HDMI™ Kabel
- Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
- Geïsoleerde geleider vermindert wrijving, bieden meer flexibiliteit
- Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
- TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
De kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofdkenmerken Connector
- Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
- Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze 1 meter witte premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De korte mannelijk naar mannelijk HDMI kabel ondersteunt ook HDR voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
Deze Premium High Speed HDMI™ Kabel met Ethernet is ontworpen om aan de dagelijkse eisen van het aansluiten van uw HDMI-apparaten te weerstaan. De robuuste kabel is getest op zware slijtage en is een must-have voor zowel zakelijke als consumententoepassingen.
Ontworpen voor Dagelijks Gebruik
De Premium gecertificeerde HDMI kabel heeft een Aramidevezel versteviging die de kabel beschermt tegen de stress van veelvuldige buigingen bij het aansluiten van uw tv of monitor. Hierdoor kan de kabel ook worden gebogen zonder kans op overrekken of beschadiging van de kabelkern.
Hoofdkenmerken Premium High Speed HDMI™ Kabel
Aramidevezel maakt de kabel extra sterk en duurzaam
Geïsoleerde geleider vermindert wrijving, bieden meer flexibiliteit
Bescherming tegen EMI (elektromagnetische interferentie) met aluminium-mylar folie met gevlochten afscherming
TPE kabelmantel is flexibeler dan een standaard PVC kabel
Flexibele Trekontlasting
De kabel is zo vervaardigd dat de connector niet van de mantel loskomt. De extra lange gegoten trekontlasting is bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°.
Hoofdkenmerken Connector
Vergulde HDMI connector met metalen afscherming beschermt de printplaat tegen EMI en versterkt het verbindingspunt
Trekontlasting bestand tegen meer dan 10.000 buigcycli in een hoek van 180°
Deze 1 meter witte premium gecertificeerde HDMI kabel ondersteunt alle HDMI 2.0 specificaties en resoluties tot 4K 60Hz bij een bandbreedte tot 18 Gbps. De korte mannelijk naar mannelijk HDMI kabel ondersteunt ook HDR voor een hogere contrastverhouding en levendige kleuren voor een verrijkte en aangename kijkervaring.
De termen HDMI, HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI Trade dress en de HDMI logo's zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing Administrator, Inc.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Dolby technologieën | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Kleur van het product | Wit |
| AWG draad omvang | 30 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDCP versie | 2.2 |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 5.1, 7.1, 32 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 33 g |
| Breedte verpakking | 182 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 182 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 78 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 78 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
StarTech.com 1 m Premium Gecertificeer...
Login for pricing
|
Hot Product
Neomounts HDMI15MM HDMI kabel - 5 meter
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 12,5cm Mini HDMI naar HDM...
Login for pricing
|
StarTech.com 2m HDMI Extender Kabel, H...
Login for pricing
|
StarTech.com 3m HDMI Kabel, 4K High Sp...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 5m High Speed HDMI-kabel...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
RHDMM1MPW
|
HDMI15MM
|
HDACFM5IN
|
HDEXT2M
|
HDMM3MHS
|
HDMM5M
|
| Merk |
StarTech.com
|
Neomounts
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
n.v.t.
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Aansluiting 1 type |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
| Aansluiting 2 type |
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|
Female connector
|
Male connector
|
Male connector
|





