Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 1,8m gecertificeerde USB 2.0 A naar B kabel M/M zwart
Artikelnummer
USB2HAB6
StarTech.com 1,8m gecertificeerde USB 2.0 A naar B kabel M/M zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: USB-kabels
| Artikelnummer | USB2HAB6 |
|---|---|
| EAN | 0065030793742 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | Y |
De USB2HAB6 1,8m USB A naar B kabel is voorzien van een mannelijke USB-connector type A en een mannelijke USB-connector type B, en zorgt voor een verbinding van hoge kwaliteit met USB 2.0 randapparatuur, zoals printers, scanners of externe harde schijven.
Deze USB 2.0-kabel is uitsluitend met hoogwaardig materiaal uitgevoerd, is vakkundig ontworpen en vervaardigd voor betrouwbaarheid en topprestaties en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
StarTech.com Voordeel
- Voor gebruik als reservekabel, ideaal als u onderweg bent met een laptop
- Duurzame uitvoering met hoogwaardige USB-connectoren
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Deze USB 2.0-kabel is uitsluitend met hoogwaardig materiaal uitgevoerd, is vakkundig ontworpen en vervaardigd voor betrouwbaarheid en topprestaties en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
StarTech.com Voordeel
- Voor gebruik als reservekabel, ideaal als u onderweg bent met een laptop
- Duurzame uitvoering met hoogwaardige USB-connectoren
- Met levenslange garantie door StarTech.com
| Kenmerken | |
|---|---|
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Plug and play | Ja |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB B |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| AWG draad omvang | 24/28 |
| Certificering | CE, REACH |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Gewicht | 89,3 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Gewicht | 89,3 g |
| Breedte verpakking | 15 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 215 mm |
| Gewicht verpakking | 90,3 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 15 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 215 mm |
| Gewicht verpakking | 90,3 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, REACH |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
You may also be interested in
| Product |
Popular
StarTech.com 1,8m gecertificeerde USB...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 50cm Mini USB 2.0 Kabel A...
Login for pricing
|
StarTech.com 1 m mini USB-kabel A-naar...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com 1m USB 2.0 A naar B Kabel...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 50cm USB 2.0 A naar B Kab...
Login for pricing
|
StarTech.com 1m Mini USB 2.0 Kabel A n...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
USB2HAB6
|
USB2HABM50CM
|
USBAMB1MU
|
USB2HAB1M
|
USB2HAB50CM
|
USB2HABM1M
|
| Merk |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Aansluiting 1 |
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Aansluiting 2 |
USB B
|
Mini-USB B
|
Mini-USB B
|
USB B
|
USB B
|
Mini-USB B
|
| USB-versie |
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|



