Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Soundcore Sport X20 Headset True Wireless Stereo (TWS) oorhaak Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag Bluetooth Zwart
Artikelnummer
A3968G11
Login for pricing
Niet op voorraad
Soundcore Sport X20, True Wireless Stereo (TWS), Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag, 55,5 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | A3968G11 |
|---|---|
| EAN | 0194644187019 |
| Merk | ANKER |
| Availability | N |
Soundcore Sport X20. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag. Gewicht: 55,5 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | oorhaak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inklapbaar | Nee |
| Veiligheidsfunties | Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Bedieningstoetsen | Afspelen/pauze, Volume +, Volume - |
| Afneembare kabel | Nee |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Aanbevolen leeftijdscategorie | Volwassene |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | oorhaak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Inklapbaar | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Regeleenheid | |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Soort bediening | Knoppen |
| Accu/Batterij | |
| Continue audio-afspeeltijd | 12 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 48 uur |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbron | USB |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 12 uur |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 61,1 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 55,5 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 142 g |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Aantal | 1 |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Oplaadstation | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Technische details | |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Oplaadstation | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Continue audio-afspeeltijd | 12 uur |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Bluetooth-profielen | AAC, SBC |
You may also be interested in
| Product |
Soundcore Sport X20 Headset True Wirel...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
New
Jabra 2393-823-109 hoofdtelefoon/heads...
Login for pricing
|
Popular
Jabra Biz 2300 Headset Bedraad Hoofdba...
Login for pricing
|
Hot Product
HP Poly Poly CS540A DECT 1880-1900 MHz...
Login for pricing
|
Cisco 532 Headset Bedraad Hoofdband Ka...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
A3968G11
|
2309-820-104
|
2393-823-109
|
2303-820-104
|
84693-02
|
CP-HS-W-532-RJ=
|
| Merk |
ANKER
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
HP Poly
|
Cisco
|
| Connectiviteitstechnologie |
True Wireless Stereo (TWS)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wireless
|
Wired
|
| Draagwijze |
Ear-hook
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Ear-hook
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
Calls/Music/Sport/Everyday
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Built-in microphone
|
Boom microphone
|
n.v.t.
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|




