Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Soundcore Sleep A30 Draadloos In-ear Bluetooth Groen
Artikelnummer
D1301G21
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | D1301G21 |
|---|---|
| EAN | 0194644266028 |
| Merk | ANKER |
| Availability | N |
Soundcore Sleep A30. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth. Gewicht: 66 g. Kleur van het product: Groen
| Prestatie | |
|---|---|
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Land van herkomst | China |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Groen |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Design | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Groen |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu/Batterij | |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 16 uur |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 66 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 54 mm |
| Gewicht verpakking | 155 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Soort | Reusable ear plug |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Soundcore Sleep A30 Draadloos In-ear B...
Login for pricing
|
Popular
Logitech H820e Headset Draadloos Hoofd...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Recommended
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en dra...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra BIZ 2400 II Headset Bedraad Hoof...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
D1301G21
|
981-000512
|
6599-829-409
|
6593-823-309
|
6593-829-409
|
2409-720-209
|
| Merk |
ANKER
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
Wireless
|
Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
Wired & Wireless
|
n.v.t.
|
| Draagwijze |
In-ear
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
n.v.t.
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Built-in microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
n.v.t.
|




