Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Soundcore R60I NC (G)OFFLINE - EUROPE (EXCLUDED UK PLUG) BLACK 1 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Bluetooth Zwart
Artikelnummer
D1202G11
Login for pricing
Niet op voorraad
Soundcore R60I NC (G)OFFLINE - EUROPE (EXCLUDED UK PLUG) BLACK 1, True Wireless Stereo (TWS), 59 g, Headset, Zwart
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | D1202G11 |
|---|---|
| EAN | 0194644269470 |
| Merk | ANKER |
| Availability | N |
Soundcore R60I NC (G)OFFLINE - EUROPE (EXCLUDED UK PLUG) BLACK 1. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Gewicht: 59 g. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Land van herkomst | China |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Modus Transparantie | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aantal microfoons | 6 |
| Accu/Batterij | |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 50 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 10 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 57,5 mm |
| Diepte | 57,5 mm |
| Hoogte | 29,3 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 145 g |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
You may also be interested in
| Product |
Soundcore R60I NC (G)OFFLINE - EUROPE...
Login for pricing
|
Recommended
Logitech 981-000571 hoofdtelefoon/head...
Login for pricing
|
Hot Product
Logitech 981-000519 hoofdtelefoon/head...
Login for pricing
|
Popular
Logitech H570e headset Comfortabel, be...
Login for pricing
|
Bestseller
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
New
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdb...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
D1202G11
|
981-000571
|
981-000519
|
981-000575
|
4999-823-109
|
4999-829-209
|
| Merk |
ANKER
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
LOGITECH
|
JABRA
|
JABRA
|
| Connectiviteitstechnologie |
True Wireless Stereo (TWS)
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
n.v.t.
|
Wired
|
Wired
|
| Draagwijze |
In-ear
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Aanbevolen gebruik |
n.v.t.
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
| Type product |
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microfoontype |
Built-in microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
n.v.t.
|




