Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Snom D892M IP telefoon Zwart TFT Wifi
Artikelnummer
4539
Snom D892M IP telefoon Zwart TFT Wifi is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 4539 |
|---|---|
| EAN | 4260059583299 |
| Merk | SNOM |
| Availability | Y |
Snom D892M. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart, Montage: Bureau/muur. Inclusief besturingssysteem: Linux. Beeldscherm: TFT, Beeldschermdiagonaal: 12,7 cm (5"), Resolutie: 1280 x 720 Pixels. Stemcodecs: G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729, Frequentiebereik: 100 - 8000 Hz. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | Linux |
| Plug and play | Ja |
| Montage | Bureau/muur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ethernetkabel | Ja |
| Technische details | |
| Inclusief besturingssysteem | Linux |
| Plug and play | Ja |
| Montage | Bureau/muur |
| Luidspreker | Ja |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Ethernetkabel | Ja |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Montage | Bureau/muur |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Linux |
| Telefoonfuncties | |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Intercom | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Plug and play | Ja |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1280 x 720 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 12,7 cm (5") |
| Beeldscherm | TFT |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
|---|---|
| Stemcodecs | G.711, G.722, G.723.1, G.726, G.729 |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Frequentiebereik | 100 - 8000 Hz |
| Comfort noise generation (CNG) | Ja |
| Aanpasbare jitter buffers | Ja |
| Packet loss concealment (PLC) | Ja |
| Netwerk | |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| Syslog | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4 / IPv6 (dual stack), DHCP, NTP, LDAP, LLDP-MED, HTTP, TFTP, L2TP |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 243 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Gewicht | 1,12 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief headset | Ja |
| Ethernetkabel | Ja |
| Staander inbegrepen | Ja |
You may also be interested in
| Product |
Snom D892M IP telefoon Zwart TFT Wifi
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 7821 IP telefoon Zwart, Zilver 2...
Login for pricing
|
Popular
Cisco 7861 IP telefoon Zwart, Zilver 1...
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 7811 IP telefoon Zwart, Zilver 1...
Login for pricing
|
New
Cisco 7841 IP telefoon Zwart, Zilver 4...
Login for pricing
|
Cisco 8811 IP telefoon Zwart LCD
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
4539
|
CP-7821-K9=
|
CP-7861-K9=
|
CP-7811-K9=
|
CP-7841-3PCC-K9=
|
CP-8811-3PCC-K9=
|
| Merk |
SNOM
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|





