Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Snom D815WB IP telefoon Zwart IPS Wifi
Artikelnummer
4727
Login for pricing
Op voorraad
Snom D815WB, IP Phone, Zwart, IPS, 12,7 cm (5"), 480 x 272 Pixels, 100 - 80000 Hz
Snom D815WB IP telefoon Zwart IPS Wifi is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 4727 |
|---|---|
| EAN | 4262377561294 |
| Merk | SNOM |
| Availability | Y |
Snom D815WB. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart. Beeldscherm: IPS, Beeldschermdiagonaal: 12,7 cm (5"), Resolutie: 480 x 272 Pixels. Frequentie microfoon: 100 - 80000 Hz, Stemcodecs: G.711a, G.711ulaw, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab, GSM 6.10. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Wi-Fi-standaarden: Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), VoIP protocollen: SIP, SDP, RTP, RTCP, RTCP-XR, SIP REFER method (RFC 3515), rport (RFC 3581), ENUM, ICE, STUN. Headset aansluiting(en): RJ-9
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aantal functietoetsen | 7 |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Keypad aantal toetsen | 43 |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 10 |
| Technische details | |
| Aantal functietoetsen | 7 |
| Plug and play | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Keypad aantal toetsen | 43 |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 10 |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Telefoonfuncties | |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Nummerherkenning | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Call transfer | Ja |
| Bel park | Ja |
| Anonieme oproep | Ja |
| Belgeschiedenis | Ja |
| Gelijktijdig overgaan | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Aantal functietoetsen | 7 |
| Plug and play | Ja |
| Keypad aantal toetsen | 43 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 10 |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 480 x 272 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 12,7 cm (5") |
| Beeldscherm | IPS |
| Audio | |
| Stemcodecs | G.711a, G.711ulaw, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab, GSM 6.10 |
| Stem activiteit detectie | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 - 80000 Hz |
| Comfort noise generation (CNG) | Ja |
| Aanpasbare jitter buffers | Ja |
| Packet loss concealment (PLC) | Ja |
| Netwerk | |
|---|---|
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| VoIP protocollen | SIP, SDP, RTP, RTCP, RTCP-XR, SIP REFER method (RFC 3515), rport (RFC 3581), ENUM, ICE, STUN |
| Syslog | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 - 80000 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 243 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 1,15 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Snom D815WB IP telefoon Zwart IPS Wifi
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 7841 IP telefoon Zwart, Zilver 4...
Login for pricing
|
Popular
Cisco 3905 IP telefoon Chocolade 1 reg...
Login for pricing
|
Cisco 6901 IP telefoon Houtskool
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 7821 IP telefoon Zwart, Zilver 2...
Login for pricing
|
New
Cisco 8811 IP telefoon Zwart LCD
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
4727
|
CP-7841-K9=
|
CP-3905=
|
CP-6901-C-K9=
|
CP-7821-K9=
|
CP-8811-K9=
|
| Merk |
SNOM
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|





