Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Snom D810W IP telefoon Zwart IPS Wifi
Artikelnummer
4737
Login for pricing
Op voorraad
Snom D810W, IP Phone, Zwart, IPS, 8,53 cm (3.36"), 100 - 8000 Hz, G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab
Snom D810W IP telefoon Zwart IPS Wifi is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 4737 |
|---|---|
| EAN | 4262377561423 |
| Merk | SNOM |
| Availability | Y |
Snom D810W. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart. Beeldscherm: IPS, Beeldschermdiagonaal: 8,53 cm (3.36"). Frequentie microfoon: 100 - 8000 Hz, Stemcodecs: G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). Headset aansluiting(en): RJ-9
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aantal functietoetsen | 5 |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Keypad aantal toetsen | 35 |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 4 |
| Technische details | |
| Aantal functietoetsen | 5 |
| Plug and play | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Keypad aantal toetsen | 35 |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 4 |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Telefoonfuncties | |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Oproep opname | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Nummerherkenning | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Bel park | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Aantal functietoetsen | 5 |
| Plug and play | Ja |
| Keypad aantal toetsen | 35 |
| Aantal programmeerbare toetsen | 4 |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 8,53 cm (3.36") |
| Beeldscherm | IPS |
| Display met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Stemcodecs | G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.723.1, G.726, G.729ab |
| Microfoon mute | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Comfort noise generation (CNG) | Ja |
| Aanpasbare jitter buffers | Ja |
| Packet loss concealment (PLC) | Ja |
| Netwerk | |
|---|---|
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi | Ja |
| VoIP protocollen | SIP, SDP, RTP, RTCP, RTCP-XR, SIP REFER method (RFC 3515), rport (RFC 3581), ENUM, ICE, STUN |
| Syslog | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4 / IPv6 (dual stack), DHCP, NTP, LDAP, LLDP-MED, HTTP, TFTP, L2TP |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Ethernet LAN | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 433 Mbit/s |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 - 8000 Hz |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-9 ports kwantiteit | 1 |
| Headset aansluiting(en) | RJ-9 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 10 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
You may also be interested in
| Product |
Snom D810W IP telefoon Zwart IPS Wifi
Login for pricing
|
Bestseller
Cisco 7841 IP telefoon Zwart, Zilver 4...
Login for pricing
|
Popular
Cisco 3905 IP telefoon Chocolade 1 reg...
Login for pricing
|
Cisco 6901 IP telefoon Houtskool
Login for pricing
|
Hot Product
Cisco 8811 IP telefoon Zwart LCD
Login for pricing
|
New
Cisco 7821 IP telefoon Zwart, Zilver 2...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
4737
|
CP-7841-K9=
|
CP-3905=
|
CP-6901-C-K9=
|
CP-8811-K9=
|
CP-7821-3PCC-K9=
|
| Merk |
SNOM
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
| Type product |
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|
IP phone
|





