Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Seagate One Touch Desktop externe harde schijf 20 TB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart
Artikelnummer
STLC20000400
Seagate One Touch Desktop externe harde schijf 20 TB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Externe harde schijven
| Artikelnummer | STLC20000400 |
|---|---|
| EAN | 8719706043724 |
| Merk | SEAGATE |
| Availability | Y |
| Product Family | One Touch |
Seagate One Touch Desktop. HDD capaciteit: 20 TB. USB-versie: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| Harde schijf | |
| HDD capaciteit | 20 TB |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB data-overdrachtssnelheden | 5000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Busgevoed | USB |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 198,5 mm |
| Diepte | 45,3 mm |
| Hoogte | 129,9 mm |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Breedte verpakking | 233 mm |
| Diepte verpakking | 93 mm |
| Hoogte verpakking | 222 mm |
| Gewicht verpakking | 1,47 kg |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Breedte verpakking | 233 mm |
| Diepte verpakking | 93 mm |
| Hoogte verpakking | 222 mm |
| Gewicht verpakking | 1,47 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Pakketgewicht | 1470 kg |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Seagate One Touch Desktop externe hard...
Login for pricing
|
Popular
Seagate One Touch Desktop externe hard...
Login for pricing
|
Bestseller
LaCie d2 Professional externe harde sc...
Login for pricing
|
New
SanDisk G-DRIVE externe harde schijf 1...
Login for pricing
|
Recommended
Western Digital My Book externe harde...
Login for pricing
|
LaCie d2 Professional externe harde sc...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer |
STLC20000400
|
STLC16000400
|
STHA20000800
|
SDPHF1A-018T-MBAAD
|
WDBBGB0220HBK-EESN
|
STHA16000800
|
| Merk |
SEAGATE
|
SEAGATE
|
Lacie
|
SANDISK
|
WESTERN DIGITAL
|
Lacie
|
| HDD capaciteit |
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
1000GB and more
|
| HDD rotatiesnelheid |
n.v.t.
|
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
5700RPM and more
|
n.v.t.
|
5700RPM and more
|
| Kleur van het product |
Black
|
Black
|
Black
|
Stainless steel
|
Black
|
Black
|
| USB-versie |
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
| USB-connector |
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-A / USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-C
|
USB Type-A
|
n.v.t.
|
| Busgevoed |
USB
|
USB
|
N
|
USB
|
USB
|
N
|



